Hiddink'i adeta yerin dibine soktu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kangurular’ın hocası Avustralya doğumlu Ersan’ı kadroya çağıran Hiddink’e demediğini bırakmadı.

AVUSTRALYA’NIN hocası Holger Osieck, Hiddink’in Avustralya doğumlu Ersan Gülüm’ü Hollanda maçı kadrosuna alması üzerine küplere bindi ve Ay-yıldızlı idarecileri adeta yerin dibine soktu.


BİR dönem F.Bahçe’yi de çalıştıran Alman hoca AAP Sports’a yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ersan’ın kadroya alınması bence zavallı bir karar. 4 hafta önce ben onu kadroya davet edene kadar kimsenin ondan haberi yoktu. Bunu neden yaptılar bilmiyorum.

‘KOLEKSİYON YAPIYORLAR’

BELKİ de birçok oyuncuyu Almanya’ya kaptırdılar ve bunun bir daha olmasını istemiyorlar. Türkiye kadro oluşturmaktan çok ‘koleksiyon’ yapıyor. Eğer Ersan’ı ileride de takıma alacaklarsa buna saygı duyarım ancak böyle bir planları olduğunu zannetmiyorum.”
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt