Herşeyiyle mükemmel Bir telefon önerebilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyiyle mükemmel Bir telefon önerebilirmisiniz
Arkadaşlar benim 5800 ım bozuldu satıp başka bir telefon alacağım şimdi benimle yoldaş gibi olacak en az 2 sene kullanacağım kaliteli sorunsuz çok iyi ve şık bir telefon lazım zaten telefonu beğenirsem symbian falan fark etmez yeterki beğeneyim birde farklı bir şey denemek istiyorum qwerty kalavye gibi

Şimdi qwerty olarak:

Asha 303 : 300 tl - tasarımı çok hoşuma gidiyor onun için seçtim bu modeli arkadaşımdada var inceledim ve çok hoşuma gitti ama çabuk sıkılacağımı düşünüyorum

Lumia
lumia 520:599 tl
lumia 620:600-700 tl
Lumialar arka kapakları değişebildiği için ve hızlı olduğu için hoşuma gidiyor birde nokia kalitesi var

android
ace 2 :699 tl :
s3 mini:770 tl:
android de hoşuma gidiyor ancak hafıza sorunu kafama takılıyor s3 mini de 4 gb kalıyor sanırım + 8 gb hafıza kartı ile kaç tane oyun gidebilir diye düşnüyorum birde s4 mini çıkacağı için ucuzlarsa s3 mini alabilirim

Arkadaşlar benim için tasarımda önemli yani telefon hoşuma gitse symbian mış şuymuş buymuş demem alırım donanımına bakmam birde şu androiddeki hafıza olayını çözebilsem android alacağım

fingerback5

fingerback5

Üye
Fiyat aralığını belirtirsen daha rahat yardımcı olabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
MaxiHan

MaxiHan

Üye
Galaxy nexusu 800 liraya bulabilirsin

• Beğen
Matthe

Matthe

Üye
Tasarımı en güzel olan cihazlar bence Sony Xperia serisi

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
700 tl olabilir

- - - Eklendi - - -

Galaxy nexusu 800 liraya bulabilirsin

Nexusu çok seviyorumda nerede bulabilirim

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar birde bu androiddeki hafıza olayı nasıl yani onu tam olarak açıklayabilrimsiniz

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
alabileceğin en iyi telefon wp8 işletim sistemli telefon. o fiyata alabileceğin android ile pek bişey beklenmiyor. ister istemez telefonda kasılmalar başlıyor. yani android alacaksan 1100-1200 tl gözden çıkarmalısın

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 13 yaşındayım yani şimdi asha 303 alıp 2 sene sonra s4 türü bir telefonda alabilirim bu yaşta öyle pahalı telefonları taşımaktan korkuyorum bir de çalıştığım yer eminönü yani gasp çılar çok var

- - - Eklendi - - -

alabileceğin en iyi telefon wp8 işletim sistemli telefon. o fiyata alabileceğin android ile pek bişey beklenmiyor. ister istemez telefonda kasılmalar başlıyor. yani android alacaksan 1100-1200 tl gözden çıkarmalısın

Doğru söylüyorsunuz ama wp nin de epey bir zamanı var sanırım asha 303 alacağım :good:

tapatalk

tapatalk

Üye
telefoncularda yurt dışı sıfır nexus 900 civarı. goldda ve vatanda 1200 civarı alıcaksan öneririm

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
birde asha 303 arkadaşım daha bugün okula getirdi oda yeni almış ne tesadüf :D baktım inceledim çok beğendim tasarımı tam bana göre dokunmatiği iyi hoparlörleri çok güzel yani çok hoşuma gitti

pirenuri

pirenuri

Üye
" Her şeyiyle mükemmel bir telefon" böyle bir telefon üretilirse bana da haber verin

MaxipmaN

Üye
öyle bir telefon daha çıkmadı

• Beğen

emreolol

Üye
yok oyle telefon

• Beğen
LimePie

LimePie

Üye
900 tlye kadar çıkabilirseniz s3 öneririm ama 2.el :)

• Beğen

MaxipmaN

Üye
hiç bulaşma ikinci ele falan

• Beğen
djhiguramos

djhiguramos

Üye
2 sene idare edecek telefon yoktur öncelikle bunu belirteyim her ne kadar jelly bean android sürümü 480x854 çözünürlüğü için 512mb ram için bile optimize edilebilse de oyun oynamak hele ki 3d oyun oynamak imkansız misal bir gta vice city çalışmaz,işlemci en az çift çekirdek olmalı cortex a9'lar bile artık yetersiz sistem+viper+whatsapp+facebook+twitter+tango+hotmail kurulu bir sistem katiyen takılmadan oyun çalıştıramaz(örneği verilen sistem cortex a9 800mhz-1.5ghz 512 ram jelly bean 4.1.2) asıl sorun ram olmakla beraber inanılmaz boyut artışı ise gözden kaçmamakta tasarımı kötü etkilemektedir benim için 3.7 inç büyükken piyasada 4.7 4.8 inçlik telefonlar peynir ekmek gibi satmaktadır.

Hadi diyelim android OS' a sahip bir telefon almayacaksın elinde çok ihtimal yok iOS yani apple'ın telefonları ki ucuz istiyorsan hala piyasa da olan bir tek 3GS olması lazım sıfırı 600 dan aşağı değil ve bildiğim kadarı ile son iOS6 ile üstte android için belirttiğim telefon gibi yalnızca temel programları kurabilirsin.Ama tasarım iyidir öküz gibi değildir cepte taşınabilir 500metre öteden modelini cebinden anlayamazlar

Lumia'lar çok paran varsa yeni lumia alırsın ama sen böyle birşey istemiyorsun eski lumialar da oyun oynamak ?! gameloft çıkarmışsa ki genelde çıkarır oynayabileceğin en kaliteli oyun odur ötesi olmaz şansın varsa java emülatörü kuruluyordur eski oyunları RAHATÇA oynarsın çünkü eski telefonlar 123 mhz 16mb ram ilepiyasaya sürülürdü(bahsedilen telefon 7610)

Symbian Nokia , 603 ü önerebilirim oyun açısından gameloft 3d oyun sundu mu bilmiyorum pek oyun uygulama dönmüyordu etrafda ama vardı marketi falan multimedya için ideal
-------------
system errno:613

Bilmiyorum olamaz ki hem oyun hem depolama hem 2 yıl gitsin hem tasarımı iyi olsun.xiaomi sıfır vergi ile ülkemize gelirse neden olmasın dediğim olaydır.

• Beğen
ka_za

ka_za

Üye
Galaxy nexus al yada a101 de s3mini 679 liraydi heralde

• Beğen
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Her şeyiyle mükemmel bir telefon önerebilir misiniz ? bu sorunun cevabı kendinde saklı ben şuan i9070 advance kullanabiliyorum ve benim için ; Her şeyiyle mükemmel bir telefon :) saygılar

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Oyun oynamam dersen Lumia 620'yi öneririm.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herşeyiyle mükemmel kelimesi kişiden kişiye göre değişir birde yok öyle bir telefon diyen arkadaşlara yakıştıramadım şimdi bir telefonun tasarımı kamerası hızı falan iyi ise herşeyiyle mükemmeldir ama tasarımı berabt işlemcisi iyi değil ise herşeyiyle mükemmel değildir bu arada nokia 700 ile asha 303 arasında kaldım ama sanırım asha 303 alacağım ekranlarında pek bir fark yok

Emip

Emip

Üye
bulursanız< banada söyleyin

Üst Alt