Herşey Dahil Windows 7 (Se7en) Teması(Önizlemeli)..( Açılış ve Kapanış Gifleri + Sesleri.. :D )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evereseee

evereseee

Üye
    Konu Sahibi
Herşey Dahil Windows 7 (Se7en) Teması(Önizlemeli)..( Açılış ve Kapanış Gifleri + Sesleri.. :D )
Bu tema için aşağı yukarı 1 saat uğraştım.İnternetten resimleri bul, sonra gifleri bul.Sonra al bunların boyutlarını ayarla.Eklemeler yap derken bana göre müthiş bir tema ortaya çıktı.Neyse fazla konuşmuyumda :d: önizlemelere geçeyim..!

Ha bu arada ekliyim: Nokia Theme Studiodaki önizlemelerimi aldım ve maalesef orda bazı bölümlerin saydamlıkları belli olmuyor.(Birde sakın temayı ingilizce zannetmeyin %100 türkçe programdan dolayı ingilizce yazılar)

İşte Önizlemeler Bunlar..

Şimdide Linkler :

Rapidshare:

DepositFiles:

2Shared:

Tüm Linkler Kırıldığında Pm atarsanız linkleri değiştiririm..

Açıklamalar:

Kapanış ve açılış ekranları giftir yani hareketlidir :D . 240x320 formatında yaratılmıştır ve 240x320 ekran çözünürlüğündeki tüm nokia telefonlarda kullanılabilir.%100 kendi yapımımdır(Ana menü resimleri vb. hariç :D ) Kendimce temada hiçbir sorun yoktur.Ama gözümden kaçmış birşey varsa lütfen söyleyin.Düzeltip geri upload ederim..(Giflerin önizlemerinde biraz kalite bozukluğu oldu imageshack sağolsun.Kusura bakmayın lütfen.Aslında o gifler gayet kaliteli.Kendiniz deneyin ve görün..)

Lütfen "1" teşekkürü çok görmeyin..

• Beğen
Tepkiler: ka2000dir, ZeRoCooL_41, Burak ve 5 diğerleri

djwingo

djwingo

Üye
Süper olmş

bybilal

bybilal

Üye
teşekkürler güzel paylaşım

trombonist

Üye
kesinlikle harika linkleri yenilersen sevinirim kardeş :)

karakartal3307

karakartal3307

Üye
kırılmış kankiii :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt