Herkes uzaya gidecek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Google şimdi de uzayın bilinmeyen yüzünü bilgisayar ekranlarına taşıyacak.

nternetin en büyük arama motoru Google, Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) ile ortak uzay araştırmaları yapacağı bildirildi.

Anlaşmayla Google, NASA'nın da araştırma merkezinin bulunduğu Silikon Vadisi'ne devasa bir kampus kuracak. Anlaşmayla ilgili mali bilgiler ise gizli tutuluyor.

Geniş tabanlı veri yönetimi, nanoteknoloji ve uzay sanayiinde ortak çalışmayı planlayan Google ile NASA, milyonlarca gönüllünün bilgisayarını da internet sayesinde sağlık ve uzay araştırmaları için kullanacak.

Google Üst Yöneticisi (CEO) ve Yönetim Kurulu Başkanı Eric Schmidt, ortaklıkla ilgili yaptığı açıklamada, NASA ve Google'ın, ''evrenin bilgisini dünyadaki insanlara taşımak gibi'' ortak bir misyona inandığını söyledi.

 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben gitmem kalsın.. :ehe:
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bana da kalsın , Dünya yetiyor bana :ehe:
 
tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
dünya yetmiyor mu bunlara insanoglu iste ne yapalim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

El~PisToLeRo
Cevap
2
Görüntüleme
380
OttomaN TigeR
El~PisToLeRo
Cevap
0
Görüntüleme
323
El~PisToLeRo
NoScatter
Cevap
0
Görüntüleme
439
NoScatter
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt