herkes s3 mini ekran görüntülerini ve şarj kullanım sürelerini paylaşsın =)

Sponsorlu Bağlantılar

emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
herkes s3 mini ekran görüntülerini ve şarj kullanım sürelerini paylaşsın =)
ben yeni aldım s3 miniyi ama şarj kullanımında 2 dakikada bir %1 şarjdan gidiyor çok hızlı değilmi deneyimli s3 mini kullanıcıların yorumunu alabilirmiyim bir de otomotik ekran kilidi yokmu ? =)

lale63

lale63

Üye
ben yeni aldım s3 miniyi ama şarj kullanımında 2 dakikada bir %1 şarjdan gidiyor çok hızlı değilmi deneyimli s3 mini kullanıcıların yorumunu alabilirmiyim bir de otomotik ekran kilidi yokmu ? =)

Kardes o sarj normal bi sure sonra tam oturur sarjin simdi benimki yogun kullanimda bile 20 saat falan gidiyor yani root yok rom yok program yok internet mesajlasma ve nfs most wanted gibi yogun grafik gerektiren oyunlarda bile uzun sure gidiyor oturmasini bekle sarjda oyun falan oyna duzelir o.ayrica otomatik tus kilidi derken neyi kasdettin anlamadim

codblackops2

codblackops2

Üye
Kardes o sarj normal bi sure sonra tam oturur sarjin simdi benimki yogun kullanimda bile 20 saat falan gidiyor yani root yok rom yok program yok internet mesajlasma ve nfs most wanted gibi yogun grafik gerektiren oyunlarda bile uzun sure gidiyor oturmasini bekle sarjda oyun falan oyna duzelir o.ayrica otomatik tus kilidi derken neyi kasdettin anlamadim

Şarjda telefonla oynama tavsiye edilen birşey değil yalnız :no:

• Beğen
Tepkiler: veli-_-802
avast

avast

Üye
isinir sarjda oynarsan

emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler şarj konusnda

- - - Eklendi - - -

yani tuş kilidine basmadan kilitlenmiyor tel cebime basmadan koydum kilide baktim birsürü yere girmiş tel

lale63

lale63

Üye

Şarjda telefonla oynama tavsiye edilen birşey değil yalnız :no:

Kardes ben eve geldigim gibi uzanirim yatagima sarja takarim belki 10 saat sarjda kalir tik yok telefonda

- - - Eklendi - - -

isinir sarjda oynarsan

Isinmayan telefon yok zaten varya soyle parayi bastirip alacam

- - - Eklendi - - -

teşekkürler şarj konusnda

- - - Eklendi - - -

yani tuş kilidine basmadan kilitlenmiyor tel cebime basmadan koydum kilide baktim birsürü yere girmiş tel
Kardes yandaki tusa basmak cokmu zor yaw :))

emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
alıştım biliyonmu nokiadan otomatik kilide =)

andezitt

andezitt

Üye
emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
ayarlı onlar zaten ahh ah :)

Üst Alt