Her yöne 100 dk & her yöne 2000 SMS & Sınırsız İnternet | Böyle bir paket var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

user02

Üye
    Konu Sahibi
Her yöne 100 dk & her yöne 2000 SMS & Sınırsız İnternet | Böyle bir paket var mı ?
Merhaba arkadaşlar,Turkcelliyim. Faturasızım. Turkcellde kalabilirim,Avea veya Vodafone'da geçebilirim.
Adı,paket,kampanya,tarife herneyse. Faturasız için,Her yöne 100 dk & her yöne 2000 sms ve sınırsız internet var mı ? Varsa ne kadar ?
Söylediğim rakamlara yakın bir rakamda tavsiye edebilirsiniz. Konu yanlış yerdeyse özür dilerim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
Ben aveaya yeni geçtim ve ilk geçtiğim için 5000 sms bedava verdiler bilmiyorum kaç aylık sormadım. 1gb internet ve 200 dk her yöne 19 tl faturasız için

user02

Üye
    Konu Sahibi
Ben aveaya yeni geçtim ve ilk geçtiğim için 5000 sms bedava verdiler bilmiyorum kaç aylık sormadım. 1gb internet ve 200 dk her yöne 19 tl faturasız için
Cevabın için sağol :) 5000 ilk geldiğin için hediye,hediyesiz ne kadar onuda bilmek lazım,yoksa iyi. Ama çok büyük eksisi (benim için) 1 gb internet. Maalesef bana az gelir. En az 5 gb olmalı :)

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
tabikide var faturalı pakette :)

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
Cevabın için sağol :) 5000 ilk geldiğin için hediye,hediyesiz ne kadar onuda bilmek lazım,yoksa iyi. Ama çok büyük eksisi (benim için) 1 gb internet. Maalesef bana az gelir. En az 5 gb olmalı :)

40 tllik paketler var onlarda sınırsız int fln var bakmnı tavsiye ederim

murat.122a

murat.122a

Üye
malesef yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...