Her yaşta öğrenilecek birşey Mutlaka vardır...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Her yaşta öğrenilecek birşey Mutlaka vardır...
Yaş 5: Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının, beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim.

Yaş 7: Meşrubat içerken gülersem, içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim.

Yaş 12: Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun, bir süre ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim.

Yaş 13: Annemle babamın elele tutuşmalarının, beni daima mutlu ettiğini öğrendim.

Yaş 15: Bazen hayvanların, kalbimi insanlardan daha fazla ısıttığını öğrendim.

Yaş 18: İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve aşktan ibaret olduğunu öğrendim.

Yaş 24: Aşkın kalbimi kırabileceğini, ama buna değer olduğunu öğrendim.

Yaş 33: Bir arkadaşı kaybetmenin en kestirme yolunun, ona ödünç para vermek olduğunu öğrendim.

Yaş 36: Önemli olanın başkalarının benim için ne düşündükleri değil, benim kendi hakkımda ne düşündüğüm olduğunu öğrendim.

Yaş 38: Eşimin beni hâlâ sevdiğini, tabakta iki elma kaldığında küçüğünü almasından anlayabileceğimi öğrendim.

Yaş 41: Bir insanın kendine olan güveninin, başarısını büyük oranda belirlediğini öğrendim.

Yaş 44: Annemin beni görmekten her seferinde sonsuz mutluluk duyduğunu öğrendim.

Yaş 46: Yalnızca minik bir kart göndererek bile, birinin gönlünü aydınlatabileceğimi öğrendim.

Yaş 49: Herhangi bir işi yaptığımdan daha iyi yapmaya çalıştığımda, o işin yaratıcılığa dönüştüğünü öğrendim.

Yaş 50: Sevgi, evde üretilmemişse, başka yerde öğrenmenin çok güç olabileceğini öğrendim.

Yaş 53: İnsanların bana, izin verdiğim biçimde davrandıklarını öğrendim.

Yaş 55: Küçük kararları aklımla, büyük kararları ise kalbimle almam gerektiğini öğrendim.

Yaş 64: Mutluluğun parfüm gibi olduğunu, kendime bulaştırmadan başkalarına veremeyeceğimi öğrendim.

Yaş 70: İyi kalpli ve sevecen olmanın, mükemmel olmaktan daha iyi olduğunu öğrendim.

Yaş 82: Sancılar içinde kıvransam bile, başkalarına başağrısı olmamam gerektiğini öğrendim.

Yaş 90: Kiminle evleneceğin kararının, hayatta verilen en önemli karar olduğunu öğrendim.

Yaş 95: Öğrenmem gereken daha pekçok şeyler olduğunu öğrendim.

Alıntıdır...

• Beğen
Tepkiler: adem4137

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
böyle paylaşımlarını özlüyoruz hidayet abi :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Tesekkurler ..
Cok Dogru ..

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:tşk:

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
Yaş 18: İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve aşktan ibaret olduğunu öğrendim.

Doğru :hmmm

Sağ ol abi :)

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
çok iyi ve doğrular :tşk:

• Beğen
esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler.

Preloader

Preloader

Üye
Yine Hidayet Abi, Yine Harika Bir Paylaşım. :tşk:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
paylaşım için TEŞEKKÜRLER

Akıncı

Akıncı

Üye
Teşekkürler...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar, okuyan gözlerinize sağlık...

CasuS_87

CasuS_87

Üye
teşekkürler .. güzel paylaşım :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...