Her Telefonda Aynı Şey LÜTFEN BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Her Telefonda Aynı Şey LÜTFEN BAKIN
Arkadaşlar ben her telefonda kamera ile kendime bakıyorum. Birde fotograf cekiyorum. Ama bir gözüm buyuk bir gözüm küçük çıkıyor. Çekmedigimde birsey yok ama cektikten sonra oluyor. Neden oluyor bu ?

Foto atamam rezil olurum :D

blsm_mr

Üye
özelden at :D

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Sebebi nedir soylersen atarım foto :D

blsm_mr

Üye
merak ettim ona göre yorumumu bildirecem ahi :dry:

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
1 2 saat snra atarm sarj bitio 2 kaldi :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Kardeşim ben bizim evdeki yatak odasının boy aynasında uzaylı gibi görünüyorum, asansör aynasında brad pit gibi görünüyorum, fotoğraflarda zombi gibi, ayna karşısında çekildiğim fotoğraflarda behlül gibi görünüyorum, bu herkezde böyle. Bilim adamları bile bunun sebebini bulamadı

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe, kavr ve Dede

blsm_mr

Üye
ibretlik tespit :alkis

KayraBey

KayraBey

Üye
Kardeşim ben bizim evdeki yatak odasının boy aynasında uzaylı gibi görünüyorum, asansör aynasında brad pit gibi görünüyorum, fotoğraflarda zombi gibi, ayna karşısında çekildiğim fotoğraflarda behlül gibi görünüyorum, bu herkezde böyle. Bilim adamları bile bunun sebebini bulamadı
:D:D:D

007wolverine

007wolverine

Üye
:)

fk555897

fk555897

Üye
Bunun sebebi fotoğrafı çektikten sonra kaydederken fotoğrafın ters dönmesidir. Bu sırada bir göz büyük görünüyor.

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Sizdede oluyomu :D sırf o yuzden hep bi kaşım havada kuçulen gozumu hayvan gibi açıyorum :D

Üst Alt