\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Merhaba Hocam Bende de Redmi Not 8 Pro Var Hesap Şifresi Unutulmuş Ve Bootloader Kilit Kapalı Nasıl Yaparız Şimdiden Teşekkürler 🙋🏻‍♂️
O durumdaki bir cihaz için yetkili hesap ile yazılım atılması gerekir, onuda güvenilen telefoncu bulup yaptırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: emisirci

emisirci

emisirci

Üye
O durumdaki bir cihaz için yetkili hesap ile yazılım atılması gerekir, onuda güvenilen telefoncu bulup yaptırabilirsiniz.
Eyvallah Teşekkürler Hocam Mesela Var mı Bir Fikriniz Online Olarak Olursa da Olabilir 👍🏽

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Eyvallah Teşekkürler Hocam Mesela Var mı Bir Fikriniz Online Olarak Olursa da Olabilir 👍🏽
Online ben tavsiye etmiyorum bulunduğunuz bölgeyi araştırarak bulabilirsiniz henüz bu konuda bir yardım almadım, fakat sizin durumunuzun çözümü bu şekilde olacaktır.

radoxx

radoxx

Üye
Merhaba, General Mobile GM 20 modeli telefonumu Rootlamak istiyorum daha önce hiç Rootlama yapmadım yardımcı olabilir misiniz?
Nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Root nedir?
  • Rom nedir?
  • Rootlu veya Romlu telefonun avantajları/dezavantajları nelerdir?
  • Rootlu veya Romlu telefon Google Play'deki uygulamaları kolaylıkla indirebilir mi yoksa Rootlu telefonlar için ayrı bir mağaza platformu mu var?
  • Rootlanmış bir telefon orjinal ham haline getirilebilir mi?

manyak kral

Üye
Ttec magic9g stock rom lazım varsa atabilirsiniz birde bunu hafıza kartından yüklemem gerek bilgi verebilirseniz sevinirim

bveo1990

bveo1990

Üye
Yurt dıșı note9 root atma ve root. Uygulaması

Üst Alt