Her Burcun Korkak Bir Tarafı Vardır . . .

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi

Her burcun kendine özgü korkak bir yanı vardır. Peki burcunuzun nelerden korktuğunu hiç merak etttiniz mi?

Koç burcunun korkusu: Hedef bulamama tartışacak kişi ya da konu bulamama.

Boğa burcunun korkusu: Huzur bulamama huzurun bozulması.

İkizler burcunun korkusu: Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememe ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme.

Yengeç burcunun korkusu:Belaya bulaşma ya da başına her şey gelebilme ihtimali.

Aslan burcunun korkusu: Kendisini izleyecek birilerini bulamama kendi kendini alkışlamak zorunda kalma.

Başak burcunun korkusu: Çaresizliğe düşme salgın hastalığa yakalanma.

Terazi burcunun korkusu: Popüler partner bulamama popüler olamama ve arkadaşlarıyla tartışmaya girme.

Akrep burcunun korkusu: Güçsüz kalma gücünü kaybetme.

Yay burcunun korkusu: Bilgiden yoksun kalma duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama.

Oğlak burcunun korkusu: Başkaları ne der korkusu ve parasız kalma korkusu
Kova burcunun korkusu: Yalnız kalmak ve sıradanlaşmak.

Balık burcunun korkusu: Partnersiz kalma ve duygusal olarak kendini aktaramama...

Burçlara korku ödülleri dağıtılsa:

En korkak burç ödülü: Yengeç burcuna

En çekingen burç ödülü: Başak burcuna

Korkmaktan en çok korkan burç ödülü:Koç burcuna

En korkusuz olduğunu bıkmadan dile getiren burç ödülü: Akrep burcuna giderdi herhalde...

D3N1Z

D3N1Z

Üye
"Balık burcunun korkusu: Partnersiz kalma ve duygusal olarak kendini aktaramama."

ciddi ciddi ben balık ozellikLerini tasiyoum ya:)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Ben balıgım 2cisi dogru "duygusal olarak kendini aktaramama"
duygularını kayberdersen yaşayamazsın
Yalnız aslan ve oglak çok uyuyor arkadaşlarım var ordan biliyorum

aLone

aLone

Üye
Aslan burcunun korkusu: Kendisini izleyecek birilerini bulamama kendi kendini alkışlamak zorunda kalma.

hiçte bile :ehe

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
™ мγdяєaм;1692947' Alıntı:
Yay burcunun korkusu: Bilgiden yoksun kalma duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama.

Ehh Çatt Patt Doğru Diyim :)

Berlin Boleyn

korkuyorum öyleyse varım:pro:

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Yoksun :)

darkman81

darkman81

Üye
Oğlak burcunun korkusu: Başkaları ne der korkusu ve parasız kalma korkusu
Çok Korkutucu....:ehe:ehe

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Yoksunnnnnn !

D3N1Z

D3N1Z

Üye
hamdi beye tesekkur edin tam olsun

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Ellaam İstemem Ben :)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
™ мγdяєaм;1692947' Alıntı:
Balık burcunun korkusu: Partnersiz kalma

Hiç de öyle bir korkum yok. :nono:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt