"Hepiniz Semih gibi oynayın"

 • 1 Ekim 2012
 • 247 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Orduspor mağlubiyetiyle şoke olan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, oyuncularına bu sözlerle mesaj gönderdi.

  Fatih Terim, öğrencilerine Ordu maçı sonrası fırçadan daha ağır örnek verdi
  İmparator, oyuncularından sadece Semih'i kutladı. Hamit, Selçuk İnan ve Melo'nun saha içi liderliğine soyunmaması da ayrıca masaya yatırıldı
  Braga sınavı öncesi Ordu yenilgisi, G.Saray'da moralleri bozsa da hataların görülmesi açısından olumlu oldu.Teknik Direktör Fatih Terim de bu hatalara dikkat çekti, oyuncularına Semih Kaya'yı örnek gösterdi. PAF takımları maçında Batuhan Karadeniz, Semih'in kafatasını çatlatmıştı. Semih bir an bile yeniden sakatlanma korkusu yaşamadan Ordu deplasmanında yine tekmeye kafasını uzattı.
  Fatih Hoca da sadece Semih'i tebrik edip, diğer oyuncularından da genç futbolcu kadar istekli olmalarını istedi. Ordu maçında sorumluluk almanın yanı sıra saha içi liderlik sorunu da gözlendi.
  YENİ HAGİ KİM OLACAK?
  Milli Takım'daki gibi G.Saray'a da ağabeylik yapması beklenen Hamit'in uyum süreci devam ediyor. Selçuk ve Melo da ağırlığını hissettirmiyor.

  Florya'da 'Terim hiçbir oyuncusuna liderlik vermez. Oyuncular çıkar, Hagi gibi liderliği kendi alır. Fatih Hoca, Hagi gibi liderlik sorumluluğunu Selçuk ve Hamit'ten bekliyor. Bu sene Melo da geçen sezonki gibi 10 numaranın hakkını vermiyor, liderliğe soyunmuyor' yorumları yapılıyor.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 18:43