Hep Aklıma Takılan Sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi?

*Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği?

*Yıllardır çizgi filmlerde çizgi romanlarda katliyam yapan Kızılderililer neden 10 kişi kaldılar? Yoksa aile planlaması konusunda bizim bilmediğimiz gelişmiş bir yöntem mi kullandılar?

*Dünyanın en iyi sinemacıları neden Yahudi oluyor? Yoksa Tevrat'ın içinde Sinemadan notlar diye bir bölüm var da bizim haberimiz mi yok?

*Yabanci dil kursları sadece 1 cinsiyet için olsaydı şimdi gidenlerin kaç tanesi devam ederdi?

*Hepimiz Adem ile Havva'dan meydana geldiysek Adam hepimizin babası Havva da annesmiz oluyor.O zaman bi şimdi kardeş kardeşi mi şey ediyoruz?

*"Sana yapılmasını istemediğin şeyi sen de başkasına yapma" sözünü cinsel ilişkiye uyarlarsak ne olur?

*Emekli askerler apartman yönetici olduklarında niye asansörlere kilit takarlar?

*Vapurdan iskeleye atlarken denize düşen adam o hareketiyle 10 saniye kazandı.O kadar acelesi vardı ki neden deniz otobüsüne binmedi? 20 dk kazanırdı

*AIDS osurukla yayılıyor olsaydı Türkiye'de kaç kişi yaşardı?

*Genellikle tanımadığımız veya saygı duyduğumuz kimselere "siz" diye hitap ediyoruz.Peki tanrıya neden "sensin benim rabbim" diyoruz? Nedir bu laubalilik?

*Asansörlerde niye herkes kapıya döner?

*Otomobil kullanan kadınlar neden lastik patladığında başka bir erkeğin gelip bijonları sökmesini beklerler?

*Duş yaparken çiş yapanlar olimpiyatlarında Türk insanı kaçıncı olurdu acaba?

*Ulan kelimesi ne demek?

*Neden tarih kitaplarında Osmanlı İmparatorluğu'nun yükselme devri 100 sayfadır da gerileme devri 10 sayfada geçiştirilir?Adama sormazlar mı maden bu kadar şanlı tarihin var ne ara kaybettin o Fas'ı Mısır'ı?

*Uzun atlama dalında bir tek uluslararası madalyanın olmadığı ülkemizin insanları neden iskeleye yaklaşmadan vapurdan atlarlar?
 
D_aTeS

D_aTeS

Üye
ellerine sağlık.güsel ama yanıtsız sorular :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
2K
Doğuş Pertez
umitgul18
Cevap
5
Görüntüleme
207K
Doğuş Pertez
  • Kilitli
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt