Henry'nin Akıbeti Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Henry'nin Akıbeti Hakkında
Oy kullanalım. Konu yeterince tartışıldı.

Oylamaya etki etmemek açısından lütfen konuda yorum yapmayalım. Oyumuzu kullanalım sadece.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Oyum gelmemesi içindir. :kotu:

Anketi yeni gördüm mesajımı silebilirsiniz..

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Benim ne kişi hakkında ne konu hakkında hakim olduğum birşey yok. Kafadan sallamakta ne kadar sağlıklı olur ? Çekimser kullanmakta mümkün mü ?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bu mesajımı bana özel mesaj atıldığı için yazıyorum. Sadece yöneticilerin tartışabildiği, sadece yöneticilerin görebildiği bir alanda, üst yönetici bir arkadaşımız burada hakaret var, kişisel haklara saldırı var şeklinde bir uyarıda bulunup Maxicep yöneticisi herhangi bir insanın mesajını siliyorsa, kusura bakmayın, ben bu anketi cevaplamıyorum. Açık açık seni boykot ediyorum Ata.

Ben bu konudaki görüşümü diğer konuda gayet açık dile getirdiğimi düşünüyorum. Ozan'ın almış olduğu bir karar varsa da her zaman onun arkasında dururum. Ozan'ın bir bildiği vardır.

Ozan

Ozan

Admin
Erol ne demek istedigini anlayamadım konuya yabancı kaldım

Henry akıbeti konusunda ise herkes olumsuz baktıgına göre olumsuz kalacak gibi görünüyor, aleyhinizde ve site aleyhinde daha çok yazı ve faaliyet görmeyi de kabul ediyorsunuz demektir sizin için sorun yoksa benim için de yok. Henry banının açılmaması yönetimin ortak kararı oldugundan, Henry ile ilgili sikayetleri dahi tartısmamıza lüzum yok, izleyici olmak zorundayız. Anlasılan herkes banlı kalmasından memnun yaptıklarıyla karsılastırıldıgında.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
haltie

haltie

Üye
HENRY DÖNSÜN VE henry'nin banlı hesabı açılsın.

ondan korkan onun gibi olsun:)

----------Eklendi @ 01:44:11 ---------- Yazıldı @ 01:42:16 ----------

+
ona gelme demek onu dikkate almaktır gel diyelim kimin büyük ve bağışlayıcı olduğunu anlasın ha anlamadımı koy .ötüne rahvan gitsin

• Beğen
Tepkiler: delrico ve Samsunspor
Ozan

Ozan

Admin
Erol, birkaç konu daha okuduktan sonra durumu anladım ve baska bir konuda yazdıgım mesajı aynen ekliyorum.

Biz Ata ile artılarını ve eksilerini konusup Henry nin banını açmayı düşündük ana düşünce adamı benim bu konuda ancak yönetime de sormak istedik herkes istemeyecekse tabiki açmayacagiz ancak biz sanki karar verdik boşa tartısmak için açmısım izlenimi verdiginiz için tesekkur ederim. Ben açılmasını istedigim halde şöyle yapalım böyle yapalım dedim, banını açıyorum hayırlı olsun demedim. Gereksiz yere üzerinize alınmışsınız, bu saatten sonra yöneticilerin yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı yanlıs anlamalarıyla uğraşamam çünkü ortada yanlış anlasılmayacak kadar güven kalmamıs benim yapacaklarıma göre

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Valla bende tanimiyorum kendisini.
Ama sorun sudur banli birisinin geri gelmesi nasil bir gorusle karsilanir diyer uyeler arasinda bilinmez hele birde diger banlilar ne dusunur.
bu karar itirazlar getirebilir.
nasilsa ban affediliyor diyerek klavyeyi alan herseyi yazar.
avukat degilim ama banin kalkmasi bankalarin yillik aldiklari kredi karti parasi davasina donusebilir.
ban kalkicaksa diger banlanan uyelerinde banlari kaldirilmasi demek anlamina gelir diye saniyorum.

sahsen benim banim olsa gerekirse mahkemeye bile veririm birinin kaldirilirsa ayni hakkin banada saglanmasini talep ederim.

Not: gelirse yeni uye (onbasi) olarak gelmesi yonunde kullanma secenegi olmadigi icin oy kullanmadim.

ama yinede genele uyarim!!!

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ozan sen benim sitemimi yanlış anladın. Henry'nin banının açılıp açılmaması konusunda sen neyi destekliyorsan ben onun arkasındayım. Açılsa ne yazar, açılmasa ne ? Senin bu konuda çoğunluğa uyup karar kılacağından adım gibi eminim.

Ancak Ata'nın bazı moderatörlerimizin yönetim odasındaki konu içerisinde mesajlarını silmesine karşı bir tepkim var. Ben bu karara karşıyım:

Arkadaşlar bu odaya yazdığımız yazı tarzına dikkat edelim lütfen, terbiye sınırlarını aşmayalım lütfen. Hatta bu, sitede yazılan tüm yazılar için geçerli. Nihayetinde asgari saygı sınırlarını aşmadan cevap vermek - kişilerle ilgili konuşmak gerekmektedir.

Saygı sınırını aşan mesaj silinmiştir.

http://www.maxicep.com/genel-yonetici-toplanti-alani/henry-hakkinda-12-609472.html

Ozan

Ozan

Admin
Silinen yada düzenlenen mesajları bilmiyorum ama müdehale edildigine göre Ata nın mazereti dogru kabul edilebilir ? Terbiye sınırının aşılmadıgına mı itiraz ediyorsunuz yoksa Bir yönetici küfür dahi etse odada kalmalı mı ? Hangisi onu anlamadım ?

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Ankette Gelmemesi Yönünde Oy Kullandım Bence Karar Denen Makenizma Kolay Kolay değişmemesi Şeklinde Olursa Verilen Kararların Bir Anlamı Olur Yanlış verilen Bir Kararın Arkasında Duralım Demiyorum... Gerekirse Tüm Modlar ve Adminler Henry nin Saldırıları Karşında Sitede güvenliği Sağlasın Bu adam Buraya Gelmesin

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Silinen yada düzenlenen mesajları bilmiyorum ama müdehale edildigine göre Ata nın mazereti dogru kabul edilebilir ? Terbiye sınırının aşılmadıgına mı itiraz ediyorsunuz yoksa Bir yönetici küfür dahi etse odada kalmalı mı ? Hangisi onu anlamadım ?
Söz konusu eğer ki terbiye sınırları olsaydı burada onlarca yöneticinin mesajı gözler önüne serilip silinirdi. Karşı çıkış ya da siliniş mesajın kendisine değil ; üst yönetimde alınan karara tepkinin seviyesiydi. Üst yönetimde almış olduğunuz ve '' nihayi'' karar olarak belirttiğiniz '' kararı iplememem mesele. Bu deyime ya da söz grubuna karşılık saygısız ilan edildim. Ama bakıyorum herkes benim düşünceme paralel görüş bildirmiş. Ben sadece çoğunluğun sesi olma cesaretini göstermişim.Demek ki herkes saygısız:) Yazık ya hu , bu durumdan '' Bir yönetici küfür dahi etse odada kalmalı mı ? '' sorusu çıktı ya:D Ne diyeyim ben

Ozan

Ozan

Admin
İsa;

-Onlarca yönetici aynı şekilde mi konusuyor yönetimde ?
-Mesajlar gözler önüne serilip mi siliniyor ?

Olayın senin cesaret etmenle alakası yok ki mesajını ben silsem hiç böyle bir sorun olamazdı bence. Sorunu baska olgularda aramak lazım

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Sen de beni yanlış anlıyor ve bırakmamın sebebini tek bir olguya baglıyorsun. Bu olguyu da zaten sen ve ben biliyoruz. Özelden ayrıntılı görüşürüz. Ha bu arada silinen mesajım '' Ben o yazıyı iplemedim '' olsa gerekti. Ve kimse de iplememiş zaten.

Ozan

Ozan

Admin
Birkaç arkadastan aldıgım özel mesajlara göre, ortak bir kanı var yada yok bilmiyorum ama bir açıklama yapmak durumundayım.

O mesaj silinse dahi, Ozan tarafından silinmeliydi ?

Böyle birşey yok arkadaslar.
Ata ile Benim bir mesajı silmem yada bir müdehale etmem aynı durumdur

Site sahibi sıfatını bu durumda bir kenara bırakın, elbette ki çok ciddi kararlarda ve site ile alakalı her kararı baskan olarak verme yetkim ve vasfım var ancak forum yönetimi konusunda, Ata daforum yöneticisidir ve benle tamamen aynı yetkilere sahiptir. Yani forumda o da ben de aynı şeyleri yapabilme yetkisine sahibiz. Dolayısı ile bu güvene sahip birinin yaptıklarının, benim yapacaklarımla karsılastırılması yanlıs olur.

Sonuc olarak uygunsuz bir mesaj notuyla silinmis, mutlaka Ata da olusan tepkilere göre nabız yoklayıp bu ayarda bir yönetimle faaliyetlerine devam edecektir. Şu da var ki bu tarz mesaj bugun silinmistir yarın silinmez, insan olarak oldukça psikolojik yaşayan canlılarız, günümüz günümüzü tutmaz, bazen hafif hakareti ağır hakaret olarak degerlendirip ona göre ceza verebiliyoken bazen hafif hakarette üyeyi uyardıgımız bile oluyor. Bu hem o anki psikolojiyle, hem de karsınızda muhatap aldıgınız kisiyle olan iyi niyetle alakalı.

Ben açıkca söyleyebilirim ki, daha önceki toplantı odası gerilimlerine bakarsak, İsa ile Ata nın arasında iyi niyet kavramı zaten bitmis durumdaydu bunu özelden konusmaya gerek yok toplantı odasındaki konulara göz gezdiren zaten anlar. Ben bu duruma oldukça karşıydım ve gereksiz oldugunu defalarca vurguladım....

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Arkadaşların atmış oldugu özel mesajlarla benim bir ilgim yok. Ve benim agzımdan Ata mesajımı sildigi için ben yönetimi bırakıyorum ; Ozan silseydi bırakmazdım gibi bir kanı da çıkmadı. Sözüm ona bunu yalnızca mesaj silinesmiyle de alakası yok. Uzatmanın da geregi yok arkadaşlar. Eskideki gibi ben bir üye olarak devam etmek istiyorum ve yönetim kasvetinden kurtulmaktır niyetim. Rütbemi alırsın sen Ozan. Tekrardan iyi görevler herkese.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu mesajımı bana özel mesaj atıldığı için yazıyorum. Sadece yöneticilerin tartışabildiği, sadece yöneticilerin görebildiği bir alanda, üst yönetici bir arkadaşımız burada hakaret var, kişisel haklara saldırı var şeklinde bir uyarıda bulunup Maxicep yöneticisi herhangi bir insanın mesajını siliyorsa, kusura bakmayın, ben bu anketi cevaplamıyorum. Açık açık seni boykot ediyorum Ata.

Ben bu konudaki görüşümü diğer konuda gayet açık dile getirdiğimi düşünüyorum. Ozan'ın almış olduğu bir karar varsa da her zaman onun arkasında dururum. Ozan'ın bir bildiği vardır.
Saygı duyuyorum kararına. Pınar da seninle aynı şekilde hareket ediyor zaten gördüğüm kadarıyla.

Bana, fikirlerime, kararlarına, ifadelerime katılmamak ayrı;

[/COLOR' Alıntı:
preyatör;3476540]Arkadaşlar bu odaya yazdığımız yazı tarzına dikkat edelim lütfen, terbiye sınırlarını aşmayalım lütfen. Hatta bu, sitede yazılan tüm yazılar için geçerli. Nihayetinde asgari saygı sınırlarını aşmadan cevap vermek - kişilerle ilgili konuşmak gerekmektedir.Saygı sınırını aşan mesaj silinmiştir.
Benimle alay etmek ayrıdır.

Benim mesajıma istinaden ben o mesajı iplemedim zaten demek ayrıdır.

Benim konuşma tarzım (kullandığım "sık kullanılmayan" kelimeler) dolayısıyla mesajımı alıntılayıp altına anlamsız Arapça sözler koymak,
hatta Arapça yazı karakterleri kullanmak suretiyle dalga geçmek ayrıdır.

Birbirimizi eleştirebiliriz pek tabii ki, ancak iş hakaret-saygısızlık-alay boyutuna geldiğinde iki farklı reaksiyon gösterilebilir.

1) Karşılık vermek.
2) Örtmek.

Karşılık vermek benim mesleğim zaten. Ben cevap vererek ekmek paramı kazanıyorum. Üst yönetimde vaktinde neler yaşandı bu şekilde
en iyi Ozan ile Doğuş bilir. Saatlerin harcandığı yazılar, bitip gitmeyen tartışmalar, bir hiç uğruna... Ve birbirini kırmaktan öteye gitmeyen ifadeler.

Ben artık çok sinirlendiğim bir mesaj olduğunda uzun bir süre durup düşünüyorum, hatta bazen Ozan'a danışıyorum, şu Arapça ifadelerle tarafımla alay edilen olayda olduğu gibi ve tartışmaktan kaçınıyorum.

Örtmek ise diğer seçenek. Belki bilirsiniz, Türk Hukuk Tarihi dersinde bize öğretilen çarpıcı bir gerçek vardı, koskoca Osmanlı İmparatorluğu döneminde zina dolayısıyla kaç kere recm cezası uygulanmış? Yalnızca 1 kere. Onda da kadı ile kazasker uzlaşamamış bir türlü.
Zira Peygamberimizin bir hadisi var: "Örtün" diye... Bir sorun çıktığında toplumda, üstüne tartışa tartışa açığa çıkartılması ile değil olabildiğince örtülmesi ile sorunu çözme yönünde.

Benim yönetimde sorun yaşadığım bir sürü kişi oldu, hatta Ozan da buna dahil. Zira insanlar bir arada bir amaç uğruna toplandıklarına muhakkak bir sürtüşme olur. Aynı arabanın dişlileri gibi. Isınma olur. Bu son derece doğaldır zira sistemin çalıştığını gösterir. Sistemin doğru çalıştığını ise bu aşınma sürecinde sistemde bir zararın olmaması gösterir. Sürtünme sonucu aşınma olmaması için yağ gereklidir. Toplumun yağı ise saygıdır. Bunlar benim ifadelerim değil, bir ekonomi profesöründen alıntı...
Burada ben de dahil Ozan da dahil, pek çok "çok uzun süredir" yönetici olan kişi, takım arkadaşlarıyla zaman zaman sorun yaşamıştır. Ancak aşınma olmamıştır. Bunun nedeni ise toplumsal motor yağıdır en basit ifadesiyle. Saygıdır.

Düşünüyorum, ben de senin mesajını alıntılayıp senin adın olarak Emol Emmeci kullansam elime ne geçecek? Sen de benim adımı At Amir olarak kullansan falan... Nereye varılacak?

Bu gibi ifadeler eleştiri değildir, dalgadır, saygısızlıktır, alaydır. İfade ettiklerinizde haklı olsanız dahi haklılığınızı gölgeler. Zira usulden kaybedersiniz daha baştan...

Ben örtmekten yanayım zira böyle sonu gelmez tartışmalara girmemeye tövbe ettim. Tövbeyi de yönetim odasında tüm adminlerin önünde etmiştim. Benden bundan sonra bu tip bir sözlü kavga maalesef çıkmaz. En son Salih siteye LimonATA diye bir nick alarak girmişti o zaman da böyle yersiz hakaretlere cevap vermemiştim. Siteye üye olduğumuz yaşta değiliz yahu, zaman ilerledikçe insanın kaldırabilecekleri de azalıyor...

Bu yazılanlara cevap vermek istersen Ozan'ı da bilgiye koyarak özelden bizlere yazabilirsin Erol ama bu odayı şahsi problemlerimizle meşgul etmemek gerekiyor. Msnden de konuşabiliriz, Ozan sen ben. Ben kindar biri olmadığım gibi ortada kinlenecek bir şey de göremiyorum. Ya bir yerlerde bir yanlış anlama oldu ben farkında değilim ya da ne oldu bilmiyorum. Ama benim için seninle güven arasında ya da halit arasında ya da pınar arasında bir fark yok benim için.

Yönetimin baskın kararı konuda ortaya konmuştur arkadaşlar. Oy kullanan, kendi gerekçeleriyle kullanmayan arkadaşlara teşekkür ederiz.
Bundan sonra söz Ozan'a kalıyor.
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt