hem evinizin hemde iş yerinizin güvenliği için

  • 19 Nisan 2011
  • 661 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Capturix VideoSpy 5.12 Build 2156

    < Resmi açmak için tıklayın >

    Dosya Boyutu

    9,8 MB

    Ekleniş Tarihi

    27.12.2008

    Lisans Türü

    Freeware

    Download

    515

    Firma

    CAPTURIX

    Sürüm

    5.12 Build 2156

    İşletim Sistemi

    Windows 98/Me/NT/2000/XP    Hem evinizin hem de işyerinizin güvenliği önemlidir. Capturix VideoSpy, mülkleri gözetlemek için kullanılabilecek profesyonel sistem gözetleme ve video yakalama programıdır. VFW, WDM, FEB, WNV gibi video yakalama aygıtlarını destekler. Bu yazılımla bir zamanlayıcı programı dahilinde tüm video etkinliğini kaydedebilir, resim içine veri ekleyebilir, hareketli dedektör olarak çalıştırabilir, ses ve günlük olayları kaydedebilir, ışık ve sensörleri kullanabilirsiniz.
    Hareket dedektörüyle bir hareket bulduğunda e-posta gönderimi yapılıyor(ekstra kayıt ve Türkiye dahil mi bilmiyorum?) Bu yazılım ayrıca motorlu kameraları da destekler. Standart bir Jojstick (kontrol kolu) ile tüm kameraları yönetebilir ve gözetleyebilirsiniz.
    Bu yazılımla ses ve video kaydedebilir, internetten evinize erişebilirsiniz. Aktif uyarı sayesinde, video arşivinizdeki kayıtlı imajlara bakabilme imkanı sunuluyor. (Dışarıdan erişim. Bunun için sisteminizde uzaktan erişim özelliğine izin vermelisiniz) Ayrıca bir FTP sunucuya sayfayı yönlendirebilirsiniz. Bilgisayarınızda bir yönetici parolası yardımıyla normal kullanıcıların değişiklik yapmasını engelleyebilirsiniz.
    Ayrıca kullanıcıların yapmış olduğu tüm eylemler bir dosya içine kaydedilebilir. Medya arşivi içinde bir imaj araması yapabilir, hatta bilgisayar ekranının ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Yedeklemek için AVI biçiminde kaydetme imkanı. Basit bir video oynatıcıyla bilgisayarda seyredebilme.
    Video gözetimcisi, POS eylemlerini kaydedebilir. (Bunu bilgisayara RS-232 portu üzerinden gönderir)
    Capturix VideoSpy, sensörler gibi çeşitli girdi aygıtlarını kontrol edebilir. Hareket, sıcaklık, ışık sensörleri gibi. Aynı zamanda dış kaynaklı çıktıyı da kontrol edebilir. Bir analog CCTV sisteminde çok fazla zaman için çok fazla alana sahip olmalısınız.
    :evet::evet::evet::evet::ehe:ehe:d::d::naughty::yuru:megafon: tşk butonunu unutma
     


    Yazan: yalnızkalp31
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 12:56