help me

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ne yapıyım bi türlü karar veremedim..
aklımda n-gage wardı ama almaya gittim ve büyüklüğü beni geri çevirdi..elimde 300 YTL param war..ne tavsiye edersiniz..bi yardım edin...emanet telefonla olmuyor walla..300 milyonu biraz daha geçebilir fiyat olarak..ne tawsiye edersiniz..

yardım......... :help:

bence bekle derim telefonların fiyat'ı iyice Düşeceğe benziyor ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
350'Ye k700 alabilirsin.. ;)

Tabi eskiyi ver kampanyasıyla...

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 25 2005, 10:02 PM
350'Ye k700 alabilirsin.. ;)

Tabi eskiyi ver kampanyasıyla...
[post=199167]Quoted post[/post]​
yaw 7610 önerdiler deneme bölümünde fakat oda herkesin elinde artık..ama bu gidişle 7610 gibi görünüyor. :( :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Herkesin elinde diye geri dönmezlik yapmamalısın bence. ;)

BUnu genel olarak söylüyorum , 7610 içn değil ;;)

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
bakın 2 aydır kullanıyorum tamam güzel telefon..ama bu telefona bu fiyat değmez gibi yaw...
6630 lar ne kadar ??bide 7610 dan + yönleri neler bi sayarmısınız??

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
İkinci el alacaksan 7610, Sıfır alacaksan K700.

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
dedimya elimde en fazla 350 milyon war

ozaman 7610 alcam..bundanda bıktım yaw :DD

hyper

Üye
7610 a 350 ytl değmez mi? yapma kardeşim ya. sen şimdi 200 milyon verip n90 almaya niyetlenirsin.

kamera derdin yoksa mpx200 al bak keyfine

__Midas__

__Midas__

Üye
Originally posted by hyper@Oct 26 2005, 02:22 AM
7610 a 350 ytl değmez mi? yapma kardeşim ya. sen şimdi 200 milyon verip n90 almaya niyetlenirsin.

kamera derdin yoksa mpx200 al bak keyfine
[post=199492]Quoted post[/post]​
arkadaşın dediği gibi foto çekme gibi bi huyun yoksa en iyisi mpx200.

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by [email protected]éR@Oct 25 2005, 09:57 PM
bence bekle derim telefonların fiyat'ı iyice Düşeceğe benziyor ;)
[post=199160]Quoted post[/post]​
ewet arkadaşım bende pcmaster arkadaşın dediğine katılıyorum telefonlar çok düşüyor :( ben tel 250 ytl'ye düşmüş :'(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt