Hayatımızı Nasıl Yaşamalıyız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DiDi@l

Üye
    Konu Sahibi
Hayatımızı Nasıl Yaşamalıyız?
<span style="font-size:12pt;line-height:100%">Değerli dostlarım ,bunca yıllık yaşamımda hep düşündüm,ben nasıl yaşamalıyım diye ama halen hagi yaşam tarzı daha iyi veya doğru diye düşünmektende alıkoyamadım.(buarada yaş 25-merak edenler için)
Sizce hangi yaşam tarzı doğru,işin özeti sizin hayata bakış açınız nasıl bunları öğrenmek,bunları değerlendirmek benim için önemli diye düşünüyorum</span>
.

<span style="color:#3333FF">Konunun daha iyi anlaşılması için, altta birkaç başlık yazıyorum,tabi bunlar aklıma gelenler</span>.

-----<span style="color:#006600">Ben hayatı hiç kafama takmam,günümü gün ederim,hiçbirşeyi takmam diyenler---A Grubu Olsun

-----Ben hayatı yaşamam,işte öyle geçiyor,zaten hiç hayat yaşamadım diyenler---------B Grubu Olsun

-----Ben Hayatta yaşamak için yerine göre davranırım,kurallar neyse ona uymaya çalışırım---C Grubu Olsun

-----Ben hayatıma dini emirler doğrultusunda ve bundan şaşmadan yaşarım diyenler-----D Grubu olsun

-----Ben Mix biriyim,diyenler(Karışık)----------------------------------------------------------E gubu Olsun</span>

<span style="color:#330099">Arkadaşlar lütfen birşeyler yazın enazında bu hayatı herkes bi şekilde yaşıyor,ya siz nasıl

yaşıyorsunuz,bunla ilgili bikaç kelime yazın herkesin söyleyeceği muhakkak birşey vardır bence özet birşey

yazın derim ben,ama yinede siz bilirsiniz,yazanlara şimdiden teşekkürler</span>...

<span style="font-size:10pt;line-height:100%"><span style="color:#FF0000">Not-1- Burada yazdıklarım hiçkimseyi kişisel olarak bağlamadığı gibi hiçkimseye de ithaf edilmemiştir,

Not-2-Paylaştığım düşüncelerim hiçkimseyi kırmaya yönelik olmadığı gibi kendi kişisel fikrimdir.

Not:3-Bu düşüncemi beyanımdan dolayı hiçbir eleştiri yapılmasını beklemiyorum.

Not:4-Burada görüşlerini yazanlar site kurallarına içermekle beraber kendi kişsel düşüncelerini beyan ederler,bunla ilgili de kimsenin herhangi bir kimseyi yargılaması sözkonusu olamaz,herkes kendi yazdıklarından kendi sorumludur,beni bağlamaz
Not:5-Burada yazılacaklar herkesin kendi değerlendirmesine bağlı olarak,sadece bilgilendirme amaçlı ve bir paylaşım amaçlıdır.

Not:6-Burada yazılacak görüşlere uymanız veya hayatında uygulama yapmanız durumunda ben ve site olarak Maxicep hiçbir şekilde sorumlu tutulamazlar.

Not-7-Biliyorum abarttım tamam hadi kesiyorum,ilginiz için teşekkürler
</span>.</span>...

DiDi@l

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlar&#305; buradakine konuya atal&#305;m ve di&#287;erlerini at&#305;lan postlar&#305; buraya ekliyelim,ilginiz için te&#351;ekkürler...

Di&#287;eri hata sonucu at&#305;ld&#305;,hata sebebi yanl&#305;&#351;l&#305;kla enter t&#305;klamayd&#305;,dur dedim ama demekki durmam&#305;&#351; ve konu aç&#305;lm&#305;&#351;.

Hata için özürlerimi sunar&#305;m.

Dedi&#287;im gibi mesajlar&#305; buradaki konuaya atal&#305;m ve at&#305;lm&#305;&#351; di&#287;er postlar&#305; da ekleyebiliyorasak burada de&#287;erlendirelim

Bir site yetkilisi dostumuz bunu hallederse sevinirim...

San&#305;r&#305;m sorun &#351;uan itibariyle çözülmü&#351;...

volkanik546

volkanik546

Üye
Mükemmel bir konu açan arkadaşı tebrik ederim,ben yazacam ama şuan yorgunum..
Herkesin birşeyler yazarak katılmasını öneririm,yarın konuyla ilgili düşüncelerimi yazarım.

Tebrikler didi@l ....

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
benim E grubu karışık yanii

keano

Üye
birader bana kalsa butun kapitalist sacmaliklari ortadan kaldiririm, ama bu mumkun diil, &#036;u andaki emelim, insanliga ve ulkeme bi katkida bulunmak, bilgi duvarimiza yeni bi tas eklemek, bunun icin en guzel yolun muhendislikten gecitgine karar verdim, ve muhendislik okuyorum, insallah bi yerde birilerine faydam olacak. Ama tabi en buyuk hedefim geride bi kagit birakmak olur (doktora manasinda), ondan buyuk baska bisey istemem acikcasi. Hayat tarzi olarak, koyun surusune katilmamak en mantiklisi...

Nicolas_Anelka

Üye
a grubu tabiki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt