Hayati BİR KONU !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Hayati BİR KONU !!!!
Arkadaşlar babamın kalbi ölçdüm dakika da ölçemedim sadece 10 saniyede 28 defa attı bıde damardan da degıl dırek gomlegının ustunden ölçtüm elim koydum cok hızlı ve sıddetlı atıyordu.Babam sıgara tıryakısı her gun mısır 2 defa çay demlik yanı 2 demlık çay sıgara paket paket goturur sızce doktora gıdılmelımı napmaııyız hayat memat meselesi yardım edin

codblackops2

codblackops2

Üye
hareketli bir faaliyette bulundumu?koşma ,spor tarzı birşey?veya heyecanlanma vs.

Eğer sakinken ölçtüyseniz 28x6dan 168 yaparki o yaşlarda biri için çok çok fazla.
Bi doktora gösterın derim

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
koşmadı filan heyecanlı birşeyde yapmadı zaten spor yapmaz yaş 39 ?

codblackops2

codblackops2

Üye
o yaşlarda derken tahmn etmiştim zaten..
Genede fazla ,o yaşlarda biri için ideal olan 80,90 diye biliyorum..

Kulaktan dolma bilgilerle konusuyorum işin uzmanı değilim kesin bişi söyleyemem

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
babandan cok panik yapmıssın valla
takıntı yapma
eger normalde de devam eden bıseyse taşikardık olabılır
ozaman bır kardıyoloğa gidersınız
az cok kendıne hisseder zaten ozaman.

• Beğen
Tepkiler: -efşan
blackbird48

blackbird48

Üye
Arkadaşlar babamın kalbi ölçdüm dakika da ölçemedim sadece 10 saniyede 28 defa attı bıde damardan da degıl dırek gomlegının ustunden ölçtüm elim koydum cok hızlı ve sıddetlı atıyordu.Babam sıgara tıryakısı her gun mısır 2 defa çay demlik yanı 2 demlık çay sıgara paket paket goturur sızce doktora gıdılmelımı napmaııyız hayat memat meselesi yardım edin
arkadaşım öncelikle geçmiş olsun bu yazacaklarımda tartışma konusu olmasın ama birazda gerçekci olalım kaç yaşındasın sen kendi aklın çalışmıyornu tabiki babanın durumu sağlıklı değil bunu farkedecek yaştasın ki bunları yazmışsın ama çözüm tabiki doktordur.bu açtığın konu çocukca bir davranış olmuş sağlık doktorların işidir içimizde bi akıllı çıkıpta dur ben burdan bir elektronik muska yazarım dese inancakmısın yapmayın ALLAH aşkına bu işler ne tartışılır nede bu konuda akıl danışılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt