Hayat Çok Değerli Kulubü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duyguseki

Üye
    Konu Sahibi
Hayat Çok Değerli Kulubü
Herkese merhaba, Dünya Diyabet Günü dolayısıyla 13 Kasım Cumartesi günü, saat 10.30’da Caddebostan Sahil Migros yanı Hayat Çok Değerli Yürüyüşü'nü gerçekleştiriyoruz. Açılış konuşmaları ve ısınma hareketleriyle başlayacak aktivitede, ellerimizde diyabet ve sağlıklı yaşam pankartlarıyla Caddebostan Bostancı hattında 5000 metre yürüyeceğiz. Ayrıca Çocuk ve Adolesan Diyabetikler Derneği’nin destek verdiği yürüyüşte, “Diyabet Eğitimi İçin Ben de Varım” sloganıyla, diyabetli çocuklar ve ailelerine daha iyi eğitim için düzenlediği Diyabetik Aile Kampı için bağış toplanacak. Kampların yaygınlaşması ve daha çok diyabetli çocuğumuzun daha iyi bir diyabet eğitimi alması adına yurt genelinde başlatılan kampanyaya dilerseniz siz de destek verebilirsiniz. Bunun için Çocuk ve Adolesan Diyabetikler Derneği, Türkiye İş Bankası, İstanbul Tıp Fakültesi Şubesi Şube No. 1200 03102767 no’lu hesaba “ Ben de Varım” açıklamasıyla bağış yapmanız yeterli...Hayat Çok Değerli Yürüyüşü’ne siz de katılın, diyabetle hayata destek için bir adım da siz atın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...