hay bin ktunnel

Sponsorlu Bağlantılar

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
hay bin ktunnel
youtube da kapandı... interneti ilk bağlattığımız günleri hatırladım o aralar da youtube kapalıydı yine

• Beğen
Tepkiler: mürteza16

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Evet. Yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretten dolayı kapalı idi. Neyse çözülmeyecek bir sorun değil. Özgürlüğün önünde hiçbir engel duramaz. Ayrıca baskı ve şiddet kahramanları yaratır bunu da unutmamak lazım.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve UpOneTR
Silinen Üye 2502581

Silinen Üye 2502581

Kapalı Hesap
youtube olmayinca hayat duruyo yapacak bisey bulamiyor insan :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun ve mürteza16
doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Yahu youtube'u kapatsan alternatif envai çeşit site var... Adam gider bir başkasında paylaşır ne paylaşacaksa

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2502581 ve Burak Altun
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Evet. Yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretten dolayı kapalı idi. Neyse çözülmeyecek bir sorun değil. Özgürlüğün önünde hiçbir engel duramaz. Ayrıca baskı ve şiddet kahramanları yaratır bunu da unutmamak lazım.

M.k atatürke hakaretten dolayi kapandi ilk seferinde geçerli bir sebep değilmi ayrica.Kapalı youtubeye girince kahraman olmassin.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Burak Altun

Burak Altun

Üye
M.k atatürke hakaretten dolayi kapandi ilk seferinde geçerli bir sebep değilmi ayrica.Kapalı youtubeye girince kahraman olmassin.
Sadece bir şey diyeceğim. Sen benim yazdıklarımdan nasıl böyle bir sonuç çıkardın ? Ben yeterli bir sebep değil diye bir şey yazmamışım. Atatürk'ü de benden çok sevdiğini sanmıyorum. Resmen hakaret ettin yani. Son olarak ben yukarıdaki sözde kahramanlığı sadece youtube için kullanmadım. Genel söyledim ama malesef onu da yanlış anlamışsın. Algına hayran olmamak elde değil. Alkış sana.Ayrıca madem Atatürk'ü bana karşı savundun. O zaman Atatürk'ün getirdiği türkçemizi daha düzgün kullan.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2502581
MrExpert

MrExpert

Üye
Vpn :pro:

ulan youtube ilk kapandığında ne kadar üzülmüştüm ozaman vpn ne arar en çok girdiğim site youtubedu..

bahaddin53

bahaddin53

Üye
kanunlara aykırı video paylaşımları yapıldı hemde üst düzey o yüzden kapatıldı twitterde youtubede.Açılacaktır.Ayrıca sebebini araştırmadan yargıya varmayın.Herkes yazdığına dikkat etmeli.Sonra Sen öyle anladın böyle anladın falan filan küçük düşmenize gerek yok

MaxipmaN

Üye
evet küfürlü başlıklar atıyorlardı videolara

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
0MG90

0MG90

Üye
Ben o zamanlar vpn bilmiyorum vtunnel ile giriyodum :D

MaxipmaN

Üye
Kardeşim sence ben yukarıda yanlış bir şey mi yazmışım ?
yanlış hatırlamıyorsam demişsin ben de destekledim ki çünkü doğru söylemişsin, tabi 3-5 kapatılma nedeni daha vardı neden kızdın anlayamadım

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Burak Altun

Burak Altun

Üye
yanlış hatırlamıyorsam demişsin ben de destekledim ki çünkü doğru söylemişsin, tabi 3-5 kapatılma nedeni daha vardı neden kızdın anlayamadım
Tamam kardeşim sorun yok. Eyvallah.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN