Hattı kendi üstüne alma hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

ersoyw

Üye
    Konu Sahibi
Hattı kendi üstüne alma hakkında
Arkadaslar 5 yıldır kullandıgım turkcell hattım kendi adıma degil. Hiç tanımadığım birisinin adına kayıtlı. Bu hattı kendi adıma devrettirebilirmiyim eski sahibine gerek kalmadan. Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

sonimparator22

Üye
yeni kanun ile bu çok kolay arkadaşım artık. tek yapman gereken şuan kullanmış olduğun hat aktif ve kullanıyo durumdaysan tek yapman gereken turkcell abone merkezine hattınla beraber gitmen yeterli. bir sefere mahsus hattını kendi üzerine alma hakkına sahipsin...

osnakli

osnakli

Üye
Aynı sorun bende de var.ben müşteri hizmetlerini aradım...sordum hat yengemin üzerine bunu kendi üzerime alabilrimiyim diye.onlarda yengenizle berbaer turkcell extra'ya gidin hallederler dedi.bende yengem çok ağır hasta bi turkcell extraya gelme şansı yok.üstelikte köyde yaşıyorum ne yapaibliriz.müşteri temsilcisi yapılacak hiç bişey yok dedi.ya yengeniz noterden size vekalet verecek ya da sizinle gelecek dedi.peki dedim ya yengem öldüyse, o zamnada yengenizin öldüğüne dair bi nufüs kağıt örneğiyle yine turkcell extraya başvuracaksınız....
yani o adamı bulmak zorundasın.yoksa da yapılacak hiç bişey yok benim bildiğim. belki bu konunun uzmanları daha iyi aydınlatacaktır sizi...

pegasus7

pegasus7

Üye
Arkadaşlar Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni bu konu hakkında aradım ve onların şuan da http://www.maxicep.com/turkcell/turkcel-devir-islemleri-bedava-246141.html bu konu hakkında haberleri olmadığını ama bir Turkcel Ekstra'ya gidip oradan gerekli bilgi kapsamını sağlayaması olabileceğini söylediler.

3 Kez aradım 3 kez de aynı yanıtı aldım. Bence http://www.maxicep.com/turkcell/turkcel-devir-islemleri-bedava-246141.html bu konuyu dikkate alıp bir kios ya da ekstraya gitmelisin yanına mutlaka telefonununu ve kimliğini al kimlik fotokobisi ile işlem yapılıyoo ama maraza çıkartırlarsa diye hazırlık için Kimlik Kartını da yanına al orada fotokobi çeksinler ve "ücretsiz" devir yapsınlar:)

ersoyw

Üye
    Konu Sahibi
Bilgileriniz icin teşekkurler

..escape..

..escape..

Üye
ya benimde hattım öyle fakat bende adamı tanımıyorum şimdi ben gittiğimde yapamayız dediler yapılabilir mi?

darülmendep

darülmendep

Üye
Yapılır tabi ki hakkını ara arkadaşım

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Perşembe Günü Turkcell Extra ya gidiyorum hat annemin üstüne kayıtlı hattı kendi üstüme alacağım bakalım valideye gerek duyacaklar mı göreceğiz gerek yok diyen arkadaşlar ona göre

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
hattın sahibine gerek yok ben gittim extraya :)

er7705

er7705

Üye
sanırım hattı yeni sahibi üstüne alınca sıfır hat gibi işlem görecek bu konuda bilgisi olan varmı ileride şu kadar yıllık müşteriye kampanya gibi söz konusu olursa bu durumda zararı olurmu konu ile ilgili bilisi olan varmı

pegasus7

pegasus7

Üye
Arkadaşlar "Devir İşlemi" için gerekli bilgiye Turkcell'in web sayfasından

den ulaşabilirsiniz...

ugurcn

Üye
internet üzerinden bu işlem gerceklestiriliomu... bilgisi olan warsa yardım edeblrmi

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
internet üzerinden bu işlem gerceklestiriliomu... bilgisi olan warsa yardım edeblrmi

Hayır internet üzerinden gerçekleşmiyor.Hattın sahibi ile en yakın tim e başvurun..

Üst Alt