Hasan Saş: Fener sinirimizi bozuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Hasan Saş: Fener sinirimizi bozuyor
Ergun Gürsoy'dan sonra, maç sonu hakeme kızıp, 'karizmanın kralını yaparız' diyen Hasan Saş'dan karizmatik itiraf. "FB'nin sürekli kazanıp bizi takip etmesi sinirimizi bozuyor!"

Denizlispor beraberliğinden sonraki davranışları nedeniyle Disiplin Kurulu'na verilen Galatasaraylı futbolcu en az iki maç ceza alacak. Hasan ise yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'nin kazanması bizim sinirlerimizi bozuyor" dedi..

TEPKİSİ SAHA İÇİNDE BAŞLAMIŞTI
SARI-Kırmızılılar'da Denizlispor maçının moral bozukluğu yaşanırken Hasan Şaş'ın tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevkedilmesi şok etkisi yaşattı. Denizli maçında alınan beraberlik sonrası hakeme saha içinde tepki gösteren yıldız oyuncu, soyunma odasına giden Selçuk Dereli'yi burada da rahat bırakmadı. Dereli, kendisine "Puanımız çaldınız i...e herifler" diyen Hasan'ı rapor etti.

MERSİN VE GENÇLER'E KARŞI YOK
HAKEM Dereli'nin yazdığı küfür raporuyla birlikte Hasan Şaş dün tedbirli olarak PFDK'ya sevkedildi. Milli oyuncunun, ağır küfürler nedeniyle en az 2 maç ceza alması bekleniyor. Hasan'ın cezası kesinleşmese de tedbirli olarak PFDK'ya sevkedildiği için perşembe günkü Mersin İ.Y. ve hafta sonundaki G.Birliği maçında oynamayacak. Hasan ise hakeme küfür etmediğini bu nedenle savunma vereceğini söyledi.

F.BAHÇE SİNİRİMİZİ BOZUYOR
BU arada SARI-Kırmızılı takımda 2. Başkan Ergün Gürsoy'un gündem yaratan açıklamalarından sonra bu kez Hasan Şaş çarpıçı sözler sarfetti. Yıldız futbolcu, "Son iki haftadaki kötü futbolumuz ve puan kaybının nedeni Fenerbahçe'nin sürekli kazanması ve bizi yakından takip etmesidir. Onlar elle goller atıp maçları kazandıkça biz sıkıntıya girip stres yaşıyoruz. Bu futbolumuzu etkiliyor" ifadelerini kullandı.

useless84

Üye
puhahahaha cocuk gibi yaa

depresif

Üye
Valla ne yalan söyleyeyim bir galatasaraylı olarak benimde sinirlerim bozuluyor;
Nasıl ki kroyum ama para bende diyen tiplere sinirlerim bozuluyorsa,nasıl gazozuna maçta mahallenin zengin çocuğunun topuyla yarım oynadığımız maçlarda kursağımda kalan oyun hevesime sinirlerim bozuluyorsa :'( aynı şekilde"Her ne şekilde olursa olsun hakemle,elle ,kolla, kafayla, federasyonla,90+5 le kazandıkları için sinirlerim bozuluyor :off: "haksız da değil yani bana göre diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum
Selametle

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Doğru söze ne hacet.. :pro:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:hoho:

tsubasa

tsubasa

Üye
güldürdün beni hasan şaş :lol2:

tanzer

Üye
Hasan Şaşa kesinlikle katılıyorum bi tarafın alın teriyle yaptığını diğer taraf hileyle yapıyo bunada kimin sinirleri dayanır

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 25 2005, 04:38 PM
Doğru söze ne hacet.. :pro:
[post=198880]Quoted post[/post]​
:artı:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
hayat karşılaştığınız fırtınalarla değil gemiyi limana ulaştırıp ulaştırmamanıza bakar
8) :hoho:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by tanzer@Oct 25 2005, 09:17 PM
Hasan Şaşa kesinlikle katılıyorum bi tarafın alın teriyle yaptığını diğer taraf hileyle yapıyo bunada kimin sinirleri dayanır
[post=199128]Quoted post[/post]​

Kıskanmayın lütfen. :vur:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bir tarafta hakemlere rağmen ilerleyen gs

bir yanda hakemler sayesinde ilerleyen fb

başka sözüm yok arkadaş !!! :no:

AntiTuk

Üye
Originally posted by FrontmaN+Oct 25 2005, 09:40 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(FrontmaN &#064; Oct 25 2005, 09:40 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-tanzer@Oct 25 2005, 09:17 PM
[post=199128]Quoted post[/post]​

Kıskanmayın lütfen. :vur:
[post=199149]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

nesini kıskanalım kardeş bak üstümde needlefluff ne güzel demiş ;;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 25 2005, 09:41 PM

başka sözüm yok arkadaş &#33;&#33;&#33; :no:
[post=199151]Quoted post[/post]​

Bakınız: anELka

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Acik konusuyorum
febeyi kiskanmam icin
kupalari bizden fazla olmali
oda cok zor :lol2:

hidayet

hidayet

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 25 2005, 09:41 PM

başka sözüm yok arkadaş &#33;&#33;&#33; :no:
[post=199151]Quoted post[/post]​
kesinlikle doğrusun ;)

Caine

Caine

Üye
bu kaynak acaba doğrumu veyatta hasan şaşın deiklerini ne şekilde değişip aktarmışlar :DD
en büyük galatasarayyyy

DefectoR

Bir insan bu kadar karaktersiz olmamalı, Gs senelerce illegal yollarla başarılar kazandı die hangi yöneticimiz ve futbolcumuz bu tip demeçlerde bulundu??? bulunmadı aksini iddaa eden ıspatlasın...

Tam bi karaktersizlik göstergesi geçen gün de cihan olmadık laflar söylüyor, kardeşim siz değilmisiniz en büyük biziz... O zaman nie puan kayıplarında millete çatyıyonuz siz işinizi nie hakeme bırakıyonuz madem en büyüksünüz o zaman hakeme rağmen maçları kazanmanız lazım... Laf değil icraat yapın...

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by depresif@oct 25 2005, 03:53 PM
Valla ne yalan söyleyeyim bir galatasaraylı olarak benimde sinirlerim bozuluyor;
Nasıl ki kroyum ama para bende diyen tiplere sinirlerim bozuluyorsa,nasıl gazozuna maçta mahallenin zengin çocuğunun topuyla yarım oynadığımız maçlarda kursağımda kalan oyun hevesime sinirlerim bozuluyorsa :&#39;( aynı şekilde"Her ne şekilde olursa olsun hakemle,elle ,kolla, kafayla, federasyonla,90+5 le kazandıkları için sinirlerim bozuluyor :off: "haksız da değil yani bana göre diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum
Selametle

[post=198848]Quoted post[/post]​

Hakkaten depresif bi kişisin he amma taktınız sizde kazanın hayrrreett bi olay hakemle maç kazandığımız falan yok&#33; insanı çileden çıkarmayın

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Fenerbahçe nin başarıları neden Hakemlere yüklenir bilmem..BÜkemediğinz eli Öpün bir kerede diyecem ama yenilen pehlivan güreşe doymazmış ne yapalım....

CisSe

Üye
Hasan ŞAŞ haklı ona ben burdan +100 veriyorum madem elle gol atılacak (nobre-anelka) basketbol oynasın yani bana göre :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...