Hasan Şaş: "Bana bu ülkede rahat yok"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AntiTuk

Üye
    Konu Sahibi

Hasan Şaş, 2002 Dünya Kupası’ndan sonra hiç bu kadar iyi olmamıştı. Yıldız futbolcu, rakip defansları dağıtan ele avuca sığmaz futbol stili, Hakan, Necati, Ümit Karan üçlüsüne hazırladığı gol pozisyonları ve yaptığı asistlerle bir anda sezonun en flaş isimlerinden biri haline geldi. Aşkla futbol oynuyordu, üç hafta önce doğan bebeği de moralini en üst seviyeye çıkarmıştı, üstelik normal antrenmanların dışında her gün formunu korumak için ekstradan özel antrenmanlar yapıyordu. Ancak Denizli maçı Hasan’ın bütün keyfini kaçırdı. Milli futbolcu isyanını “Bana bu ülkede rahat yok” sözleri ile dile getirdi.

Hasan, "Her dakika bir olay var. Küfretmediğim halde ceza kuruluna sevk ediliyorum. Artık soğudum" diye dert yandı. Yıldıray, Hamit gibi Türk futbolculardan çok memnun olan Alman takımlarının peşinden koştuğu G.Saray'ın yıldızı sözlerini "Daha iki gün önce H.Berlin ve Schalke'den teklif geldi. Dünyalar kadar para verdiler. Artık ben ne yapayım" dedi. Hasan, G.Saray'dan maç başına 20 bin dolar alıyor. Küfür olayı nedeniyle iki maç ceza alırsa kaybı 40 bin dolar olacak. Bu arada PFDK, G.Saray’dan, Hasan Şaş'ın savunmasını göndermesini istedi. Hasan da savunmasını kendisi kaleme aldı.

Kaynak: Akşam

hidayet

hidayet

Üye
gerçekten adama haksızlık yapılıyor :nono:

barabelli

barabelli

Üye
ama bu kadar olmaz yok

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Küfür etti deniyor hangisi doğru.. :wacko:

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Etmemiştir diyemem ... Ama küfürü eden mi hep haksızdır ? Yiyende hiç suç olmaz mı ?

Caine

Caine

Üye
hasan şaş yemin etti bi programda etmedim dedi ama hakemde bana ana avrat küfür etti diye rapor tutmuş. bence hasan haklı yoksa bu kadar demeç verip çırpınmazdı adam ;;)

mayday_

Üye
Originally posted by Caine@Oct 27 2005, 02:57 AM
hasan şaş yemin etti bi programda etmedim dedi ama hakemde bana ana avrat küfür etti diye rapor tutmuş. bence hasan haklı yoksa bu kadar demeç verip çırpınmazdı adam ;;)
[post=200123]Quoted post[/post]​

haklısın ;;)

ilker

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 26 2005, 06:50 PM
Küfür etti deniyor hangisi doğru.. :wacko:
[post=199855]Quoted post[/post]​
etmemiştir hasan etmemiştir :nono: :nono: :nono:

Salihyet

Salihyet

Üye
tecrübeli futbolcular küfür etmez Backham hariç.
adamı yedi bitirdi bu GS.

DefectoR

Arkadaşlar futbolda küfür etmeyen biri varsa bana söylesin, bende kendi çapımda bi süre oynadım öyle bişidir ki bu adamla karşı karşıya kalınca aklını çelmek için rakibe küfür ediyor, bunu bütün futbolcular yapar...

Salihyet

Salihyet

Üye
ben hiç van hooijdonk'un yada zidane'nin küfür edeceğini sanmam anca karşısındaki çalımı yiyince küfür eder :P

useless84

Üye
bu hakemi fenerliler de dahil kimse sevmiyorki....

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
bence küfür etmiş olabilir cünkü gecen haftalarda necatiyle bir tartışması

kameralara gelmişti valla bence hasan şaş ne yaptıgını kendi bile bilmiyor

DefectoR

Originally posted by salihyet@Oct 27 2005, 01:59 PM
ben hiç van hooijdonk'un yada zidane'nin küfür edeceğini sanmam anca karşısındaki çalımı yiyince küfür eder :P
[post=200272]Quoted post[/post]​
iyi de bu söylediklerim bizim ülkemiz için geçerli, bak hoijdonk demişken geçtiğimiz hafta Güvenin ayağını kıran yılmaz samsunda oynarken samsun fener maçında hoijdonka nasıl küfür ettiğini hatırlıo,yonuz mu? ağzından çok rahat okunuyordu o. çocuğu dediği kaldı ki ben o adamın futboldan men edilmesini istiyom

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hasan Şaş , maç içinde de çok küfür ediyor ki Telegol'e mi bir programa çıktı , kendi de yalan söyleyemedi.

" Hakeme birebir küfür etmedim , zaten hakem ile bizim soyunma odamız farklı yerlerde ama hakeme birebir küfür etmedim " dedi ama küfür etmedim diyemedi. ;)

SANCAR

SANCAR

Üye
zorla tutan yok değil mi isteyen gider :no:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt