harun yahya güvenilirmi?

 • 21 Ekim 2010
 • 1410 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. bir zamandır video paylaşım sitelerinde cübbeli ahmet hoca harun yahyanın
  sapkın görüşleri olduğunu söylüyor.gerçekten birşey bilen varsa cevap yazsın.
   


  Yazan: şazenuş
 2. cubbeli hoca diyor doğrudur
   
 3. evet.adam mehdiliğini nerdeyse ilan edecekmiş.
   
 4. adnan oktar(harun yahya) geçen gün tv de gördüm yanındaki kızın ağzına damlıyordu nerdeyse. iltifat ede ede bitiremedi.. ben şahsen itibar etmiyorum ve bu şahsın şahsında islamı yansıtmadığını düşünüyorum..
   
 5. Bu hacı çok fena çoook!!! İki Çarşaflı, Bir Tane'de Taş Bebek [video=youtube;tupNywcb38E]http://www.youtube.com/watch?v=tupNywcb38E&feature=player_embedded[/video]
   
 6. Video kesilmiş ve montajlanmı tam olarak kesin bir ey sölyemek zor.. Videonun tamamını izlemek şart adama iftira olmasın .. Zira yazdığı bütün eserlerde dinen hiçbir yanlışlık görülmemiş aksine adamın dine faydaları dokunmuştur .. Yaptığı 10 larca site ile insanları aydınlatmıştır.. Allahvar.com .. Kavimlerin helekı.com gibi değerli internet sitelerine imza atmış bu ahsın fethullah gülen kadar dine zarar verdiği görülmemiştir.. Fethullahın kitaplarında yazdığı bir kaç takım yazılarla dine açık bariz bir şekilde zarar verdiği gözler önündeyken .. Adnan oktarın yani harun yahyanın kaleminden bu tür yazıların çıkmadığı âşikardır..

  Son olarak internet üzerinde yayımlanan ve montaj sonrası kamoyuna dağıtılmış lekeleyici vasfındaki viddeolar geçersizdir... Hiç kimseye itham edilemez..


  Onun için bir adamın yazdıklarını okursanz ne mal olduğunu anlarsınız .. Böle kesme yapıştırma videolarında gerçeği yansıtmadığını biliniz..
   
 7. Kulaktan dolma, asilsiz bilgilerle insanlari karalamayin. Ergenekoncular disari...
   
 8. yüzlerce insanın hidayetine vesile olmuş harun yahya'yi karalamayın. Adam iltifat etsin yeterki hidayete gelsinler. Kızlarla muhatap olmayan ben hidayete geleceklerini bilsem gerekirse öperim. Adamın dünyadaki etkisi görmezden gelip kadın sunuculara takılmak objektif bir bakış değildir.
   

 9. Güleyim mi ağlayayım mı
  Kimisi başını papazın hahamın ayakları altına kor kimisi öper kimisi yalar kimisi.... ...
  YETERKİ HİDAYET hasıl olsun vesselam ''sihirli cümle!'' Öyle ya! Adam gibi adam ecdat gibi müslüman olsan onlara bir hayrın dokunmaz. İyi o zaman ne diyelim öpmekle dudak aşınmazmış

  -Nasıl bir itikat nasıl bir anlayış nasıl bir zorlayış ve kendini kandırmacadır ki hiçmi Allahtan korkmazlar!
  (vesselam)
   
 10. kedi canını seni :kop2:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 00:08