Harry Potter Karakterlerinin Hayret Verici Değişimleri

Sponsorlu Bağlantılar

uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
Harry Potter Karakterlerinin Hayret Verici Değişimleri
Merhaba beyler bayanlar Harry Potter daha yaşamak ve yaşakmak için elimizden geleni yapıyoruz ve bir adım daha ileri gitmek için bu tarz videolar ile karşınızda olucam fikir ve görüşlere açığım daha fazla Harry Potter için takip edip desteklemeyi unutmayın!..

[video=youtube]
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: ezioTD ve BLasTeaR

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Emeğine sağlık, daha önceden merak edip bazılarının şuanki hallerine bakmıştım. İnsan ister istemez hüzünleniyor:aklikarismis:

ezioTD

ezioTD

Üye
Seri biteceği zaman psikologlar uyarmıştı. Çocuklarınızın psikolojileri bozulabilir diye.

uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
Geçecekten efsane bir proje ya harry potter onun gibisi bir daha gelmez bence :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Seri biteceği zaman psikologlar uyarmıştı. Çocuklarınızın psikolojileri bozulabilir diye.

Geçecekten efsane bir proje ya harry potter onun gibisi bir daha gelmez bence :)

Harry Potter geri dönme gibi bir durum söz konusu.
Geçen sene bir makale okumuştum, kısacası Harry Potter yazarı J.K Rowling, hayranlarını daha fazla hayal kırıklığına uğratmamak için Harry Potter'ın devam hikayesini yazdığı haberini okumuştum. Tabi Lanetli Çocuk ile Fantastik Canavarlar sanırım ama en az 5-7 bölüm olacağını da okudum diye hatırlıyorum..:hmmm

Buyrun, HP'den 19 yıl sonrası, çok hoş ve duygusal olmuş :)

ezioTD

ezioTD

Üye
Geçen sene bir makale okumuştum, kısacası Harry Potter yazarı J.K Rowling, hayranlarını daha fazla hayal kırıklığına uğratmamak için Harry Potter'ın devam hikayesini yazdığı haberini okumuştum. Tabi Lanetli Çocuk ile Fantastik Canavarlar sanırım ama en az 5-7 bölüm olacağını da okudum diye hatırlıyorum..:hmmm

Evet son kitabı senaryo şeklindeydi ve gerçekten yıllar sona o dünyaya tekrar adım atmak harika bir duyguydu.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
Evet son kitabı senaryo şeklindeydi ve gerçekten yıllar sona o dünyaya tekrar adım atmak harika bir duyguydu.

Ama bu filmler Harry Potter serisinin yerini alamaz ya ekip karakterler bir başka güzeldi. Fantastik Canavarlardan pek zevk alamadım ben yada sindiremedim heralde filmin bitmesini...

Hayal gücü geniş bir yazar umarım ölmeden güzel bir akım tutturup kaliteli bir hikaye ile farklı bir sihir dünyasına yeniden yolculuk yaptırır bizleri...

bilişimcii

bilişimcii

Üye
harry potter :) Güzel çalışma olmuş.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Ama bu filmler Harry Potter serisinin yerini alamaz ya ekip karakterler bir başka güzeldi. Fantastik Canavarlardan pek zevk alamadım ben yada sindiremedim heralde filmin bitmesini...

Hayal gücü geniş bir yazar umarım ölmeden güzel bir akım tutturup kaliteli bir hikaye ile farklı bir sihir dünyasına yeniden yolculuk yaptırır bizleri...
Umarım inşallah. Öyle bir niyeti olduğu haberini de okumuştum yakın zamanda, tekrar sihirli dünyaya dönmek istediğini.
Bu belki HP serisi olamaz ama farklı bir hikaye anlatan bir senaryo olursa tadından yenmez :)

uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Üst Alt