harddisk sürücüsüne harf atayamama


Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
21 tane yerel disk açtım daha da açmak istiyorum ama artık yeni açtıklarıma harf atayamıyorum yardım eder misiniz?
 
sena5135

sena5135

Üye
21 yerel disk? bellkide yeterli hafıza yok yada işletim sistemin koyduğu sınır okadardır. ama bilgisayarıma sağ tıkla yönete gir orda disk yönetimi var ordan harf atayabiliyon
 
ecel54

ecel54

Üye
atayacqk harf kalmamıştır
 
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yerel disk harfleri c'den başlar ve z'ye kadar kalan harfleri kapsar yani harf bırakmamışsınız.
 
ecel54

ecel54

Üye
Diğer harddiski başka bir ntfs klasorume bağlayabilirsin
 
semihguney

semihguney

Üye
partion magic programıyla dene
 
Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
evet harf kalmadı . Hatta daha fazla bölmeme izin vermiyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt