Hard Diski Bölecek Prog. Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hard Diski Bölecek Prog. Var mı?
Hard diski bölmek istiyorum ama pc ye format atmadan ve içindeki bilgiler kaybolmadan güvenli bir prog. Var mı :help:

__Midas__

__Midas__

Üye
hocam acronis disc director suite işini görür zannedersem

****** .:
0384-0912-0855-0828

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
way beh formatlamadan hdd bölebilen bi program varmıs demek haa :huh: :artı:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by __Midas__@Sep 6 2005, 04:13 PM
hocam acronis disc director suite işini görür zannedersem

****** .:
0384-0912-0855-0828
[post=156484]Quoted post[/post]​
Teşekkürler :oke: birde nasıl kullanılacağını kısaca anlatabilir misin (Görüntülü olursa sevinirim) :help:

__Midas__

__Midas__

Üye
valla ben programı kullanmıştım daha önce ama o özelliğini hiç kullanmadım sadece olduğunu biliyorum
ben sadece bozuk sektörleri düzeltmek için kullanıyordum,indirmenizi tavsiye ederim.
ynlış hatırlamıyorsam bölünecek diskin üzerine gelip ayıracağınız bölüm için değer giriyordunuz ve ayırma işlemini başlatıyordun.

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by __Midas__@Sep 6 2005, 04:58 PM
valla ben programı kullanmıştım daha önce ama o özelliğini hiç kullanmadım sadece olduğunu biliyorum
ben sadece bozuk sektörleri düzeltmek için kullanıyordum,indirmenizi tavsiye ederim.
ynlış hatırlamıyorsam bölünecek diskin üzerine gelip ayıracağınız bölüm için değer giriyordunuz ve ayırma işlemini başlatıyordun.
[post=156571]Quoted post[/post]​
verdiğin ****** hatalı doldurulacak 5 kutu var sen dört kutuluk no vermişsin :help:

himaleya

Üye
Acronis'i dün dahi kullandım. programı hardiskleri kopyalamada kullanıyorum. bir de Norton Ghost gibi yedek almamızı sağlıyor bu program. Ama bozuk sektörleri sanırım onarmıyor.

chakır66

chakır66

Üye
başlat/çalıştır/"C:\WINDOWS\system32\diskmgmt.msc" yaz ordan yaparsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt