Hard Disk Veri Taşıma

Sponsorlu Bağlantılar

mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi
Hard Disk Veri Taşıma
Bilgisayara bir tane hard disk bağlıyıcam ve şu anda bilgisayar içinde SSD takılı bunun içinde de 10 gb boş alan kaldı :D
Şimdi soruya gelirsek ben SSD içindeki programlarımı (Adobe,Freetech vs) kısaca program filesı nasıl yeni harddiske taşırım sorunsuz. Bunun için bir program var mı bildiğiniz ...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
taşıma ile uğraşacağına tekrar kur daha hızlı ve kesin çalışma garantili olur

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Taşıma yaparsan çoğu program verimsiz çalışacak hatta çalışmayacak
En baştan bi format atmanı öneririm daha sonra bütün programlari harddiske kurmanı öneririm :)

ANIL

ANIL

Admin
Casper 7.0 yazılımı ile taşıyabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi
Taşıma amacım şu şimdi zar zor SSD üzerinde sağlam bir işletim sistemi kurdum ve buna format atmak benim içim bir kaç aylık boşa kürek çekmek manasında en verimli hali format atsam bile bundan hızlı olabiliceğini sanmıyorum o yüzden format yok ...
Zaten taşınıcak şeyler belli nedir işte Adobe photoshop, işte ne biliyim chat programım falan bana sadece kolay, hızlı ve eksiksiz yapıcak bir şey lazım el ile yaparsam dosya kaybola bilir bu arada şu Casper 7.0 yedekleme için ben ise kısaca C'de ki bazı programları D'ye taşımak istiyorum bunlarda zaten basit programlar ama dosya kaybı vb. şeyler yaşamak istemiyorum ...

Bu arada 64-bit İşletim sistemi ve Windows 8.1 kullanmaktayım ...

Son düzenleme:
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bana sorarsan format at illa atmayacam dersen kalıntı bırakmayan bir uninstall programıyla kaldır programları. Daha sonra hard diske kur

Üst Alt