hard disk acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

GOVE

GOVE

Üye
    Konu Sahibi
hard disk acil yardım
Geçen gün ikinci el bilgisayar hardisk i aldım bilgisayardan bütün film ve oyunlarımı hardiske aktarsım şimdi oyun açıyorum açmıyor filmlerin bazılarını açmıyor tekrar bilgisayar a kopyalamak istedim kopyalıyamıyor herhangi bir hata vermiyor anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bad Sectörlü HDD O Dosyalarını Unut Artık

GOVE

GOVE

Üye
    Konu Sahibi
Yapılacak bişey yok mu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Var Uzun İş Ama

• Beğen
Tepkiler: GOVE
GOVE

GOVE

Üye
    Konu Sahibi
Sen anlat kardeş benim vaktim bol

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sen anlat kardeş benim vaktim bol
MiniTool Partition Wizard Free yi Yükle Programı Aç Orada PCye Bağlı HDDleri Göreceksin.Bunu Bozuk Harici Sistem Kurulu Olmadan Yap Sistemi Başka HDDye Kur Sonra Program İle HDDyi Taratıyosun Bişey Test Diye Eğer Kırmızı Çıkarsa Oraları Boş Bırakacaksın Yani 10 GBLik HDDde Tarattığında Taramanın Ortalarında Kırmızı Çıktıysa O 10 GBlık HDDyi 3 Bölüme Böleceksin Birisi 4 GB Diğeri 1 GB Diğeride 5 GB Olacak Şekilde Toplam 10 GB Olacak Yani Bozuk Kısmı Okuma Kafası Okumayacak O Kısmı Program İle Taratip Bulacaksın Bendede Vardı 2 TB Bozuk Sectörleri Vardı Şu An Yaklaşık 6 7 Bölüm Oluşturdum vede 300 400 GBsi Çöpte O Kısımları Kullanamıyorum.
Bu Benim HDDden Görüntüler Mesela Son Halide Var

Benim Sistemde 60 GB SSD Var 1 TB HDD Bunlar Sağlam Sadece 2 TB Olan Bozuk

GOVE

GOVE

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sağol deniycem işe yararsa yine yazarım
Tşkler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İşe Yararda Yapabilirmisin Bilmem Yada Bad Sectör Kapatma Diye Googleye Sor Beli Onlar İşe Yarar Bu En Son Çare Anlattıklarınada Bakarsak Sanırım Senin Sorun Baya Büyük

Üst Alt