Hani Z2'nin Pil Ömrü İyiydi!

Sponsorlu Bağlantılar

telefonc6

Üye
    Konu Sahibi
Yeniyse normaldir. Tam verim alamazsın. Ama 2 hafta falan olduysa normal değil. Hard reset at.
Hard Reset ne abi :-) teknik servise vereceğim kaç gündür fırsat olmuyor da onlar ne tip işlem yaparlar acaba?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Telefonda ne var ne yok siler. Fabrika ayarlarına geri dönmekten daha kapsamlı. Telefonu alalı kaç gün oldu?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Hard reset atın. Sorun çözülmezse servise gönderin.

• Beğen
Tepkiler: telefonc6
forcerecon

forcerecon

Üye
Şarj cihazında sorun olabilir eğer fazla güç veriyorsa batarya çabuk boşalır. Xperia Z de denedim 2A ile şarj ettim 1 gün de bitirdiğim batarya yarım gün zor dayandı

telefonc6

Üye
    Konu Sahibi
Şarj cihazında sorun olabilir eğer fazla güç veriyorsa batarya çabuk boşalır. Xperia Z de denedim 2A ile şarj ettim 1 gün de bitirdiğim batarya yarım gün zor dayandı

Orjinal şarj cihazı abicim :-) kutudan çıkanı kullanıyorum

Haxwell

Üye
Oyun oynamıyorsan Stamina modda dursun.Çok fark ediyor

telefonc6

Üye
    Konu Sahibi
Oyun oynamıyorsan Stamina modda dursun.Çok fark ediyor

Bekleme modunda iyi dayanıyor zaten fakat aktif iken çok çabuk gidiyor iki dakika bile dolmadan yüzde 1 gidiyor nerdeyse

archh

Üye
Bekleme modunda iyi dayanıyor zaten fakat aktif iken çok çabuk gidiyor iki dakika bile dolmadan yüzde 1 gidiyor nerdeyse
Benim çoğunlukla stamina modunda super battle tactics çok oynuyorum bütün sosyal uygulamalar yüklü 2 gün gün gidiyor.

furkankaya559758

Üye
Senin telefonda sorun vardır. Z2 S5'ten sonra pili en iyi olan telefon.

yigitaga32

yigitaga32

Üye
dostum benim z2 ama o kadar kötü deil yani bilemedim senin makinayı inşallah kolayca çözersin

oznkrts

oznkrts

Üye

Buda benden :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ekranın açık kalma süresi önemli. Bunu G2 de rahat alıyor zaten.

oznkrts

oznkrts

Üye
Ekranın açık kalma süresi önemli. Bunu G2 de rahat alıyor zaten.

Full kullanımda o performans yatarak degil yani ekranın açık kalma süresini hesaplamak zor ama tahminen 5 saat

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z2'de ekranın açık kalma süresi yok mu? :p

byAndroid

byAndroid

Üye
daha fazla alır tabi kullanıma görede değişir full stamine modda kullan 9 saat alır bence

oznkrts

oznkrts

Üye
Ben arayüzden anlarsınız diye tahmin ettim :)

Üst Alt