Yardım hangi kod lu androidi kullanıyorum


scm

Üye
    Konu Sahibi
cepte yüklü olan android işletim sisteminin hangi kod adlı (lolipop-kitkat v.s gibi) işletim oldugunu nasıl ögrenirim .
bununla ilgili apk varmıdır. varsa hangi apk dır.
 
Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Ayarlardan telefon hakkındaya gir oradan Android sürümüne bi kaç defa bas hangi sürüm olduğu çıkar sürüm 4 ile başlıyorsa KitKat, 5 ile başlıyorsa lolipop, 6 ile başlıyorsa marshmallow, 7 ise nougat
 
Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
4.4.2 den itibaren KitKat olsa gerek
4.0 ice cream 4.1 jelly bean
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt