Hangi Digital Foto Makinesi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hangi Digital Foto Makinesi?

Arkadaşlar amatör bir fotoğraf makinesi almak istiyorum.. İlk linkteki vardı aklımda.. Ama elimdeki telefona karşılık 2. linkteki cihazı teklif etti bi arkadaşım..

Yanında 128 mmc verecek bende T290 verecem... Sizce bu cihaz nasıldır... Özellikle 2. linkteki makine ilgili aydınlatırsanız sevinirim... Alacak olsanız hangisi??

Teşekkürler...

..::Riddick::..

Üye
Valla bana sorarsan Digital makine alıcaksan 3-4 marka var onların düşük modelleri var onları tercih et (canon, HP, Sony, Kodak,Olimpus) Diğer bilinmedik markalar digital makinelerde hep sorun olur..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Foto makinesi için hafıza kartı dahil ayırabileceğim miktar max 150 ytl.. Çünkü daha elimdeki parayla ipod ve v3 alacam ...

Bu fiyata varsa uygun olur tabiki marka önemli değil benim için...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ilk resimdekini al hem daha uygun hem daha kaliteli

msw

msw

Üye
walla bana sorarsan ikisi de pek iyi değil...çok ucuz bişey istiyorsan pretec bence akitaya göre daha iyi...Ben de geçen sene almıştım ama profesyonel bişey seçmiştim ve çok memnunum....bence daha kaliteli bişey düşün...İşte benim makine

Üye
Buda benim cihaz.

Ucuz bişey almak istiyosun arkadaş ama Verdigin paranın hakkını vermez bence hiç değişme daha iyi

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Canon MV-600 Digital Camera var 2 sene önce almıştım bozuldu siyah gösteriyo ekranı kullanmıyorum yaptırsam onu kullanırım o zaman 900 YTL'ye almıştım şimdi belki ucuzlamıştır..

Bi yerde görürsen ucuz ise almanı şiddetle tavsiye ederim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Haklısınız ama bütçe bu ne yapayım..

Tel alınca ve mp3 player alınca elde bu kadar para kalıyor... İkisi arasında hangisini alırdınız?

Zaten bana profesyonel bişey lazım değil olsada işime yaramaz...

tofy

Üye
bence şunlarıda düşünebilirsin

bence fiyatları uygun özellikleride güzel hemde güvenilir

ibonline

ibonline

Üye
olimpus dan gerisi yalan
ağa bunların 2 mp lileri diğer piyasadaki 5 mp li fotolarda daha iyi cekim yapıyorlar

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(ibonline &#064; Dec 4 2005, 10&#58;28 PM) [post=221910]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
olimpus dan gerisi yalan
ağa bunların 2 mp lileri diğer piyasadaki 5 mp li fotolarda daha iyi cekim yapıyorlar
[/b][/quote]

kesinlikle olimpus alll. sonuçta para veriyosun. az bi daha ekleyip daha uzun ömürlü sorunsuz ve daha çok randıman alacaksın. birde bu yönlerini düşün. cidden çekim kaliteleri çok güzel oluyor
genede maddi durum diye sıkışırsan ilk verdiğin linktekide güzel bir makine

msw

msw

Üye
Sony de çok kaliteli ...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bu iki dijital fotoğraf makinelerinden birisini alacaksan AKİTA derim. 1&#39;inci link&#39;te olan.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Limit 300&#39;e çıktı..

Bugün doubank civarından alacam hp m417 veya samsung a400 olabilir..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
sana tavsiyem iki makina var bi bak ..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Samsung a400 aldım..

Bide 256 sd..

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 8 2005, 11&#58;38 PM) [post=224752]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Samsung a400 aldım..

Bide 256 sd..
[/b][/quote]

Hayırlı olsun 2" ekranın tadını çıkar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağol..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun.

kond

Üye
canon derım başka bişe demem ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt