Handy Shell 1.04 modded by NaHiD

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Handy Shell 1.04 modded by NaHiD
Handy Shell 3 ek Bekleme ekranı ile (Bugün, Uygulamalar, Rehber) ve tamamen akıllı bir çözüm ve değiştirilebilir gelişmiş kısayollar sağlar. Handy Shell programına cihazınızın ana uygulamaları entegre edilmiştir: Saat, Rehber, Ajanda, Mesajlar, Tercihler, Temalar. Hava durumu eklentisi ile 5 gün Hava için hava tahminlerini izleyebilirsiniz.

Handy Shell Özellikleri:
- Bugün görünümü cihazınız için etkin bekleme ekranıdır.
- Digital saat, tarih, alarmlar
- Uygulama kısayolları
- Cihaz göstergeleri (Bluetooth, cevapsız arama, yeni mesaj, yeni eposta, aktif profil, aktif tema)
- Takvim olayları
- Hava durumu verileri (5 günlük hava durumu tahmini, hava durum tahmin ikonu ve derecesi)
- Uygulamalar görünümü, açık uygulamalrı gösterir.
- Kişiler görünümü 12 favori kişiyi gösterir, hızlı arama ve mesaj gönderebilirsiniz
- Ara ve Başlat aradığınız öğeyi kolayca bulmanızı sağlar.

ALINTIDIR

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ssoyer, i.d, badb0y06 ve 15 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

paşabahçe

Üye
teşekkurler

mehmetveysel

Üye
güzel bir programda ben bu hava durumu tahminini anlamadım. ekstra bir ücret gidiyor mu ?

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
sanmıyorum tek internet ücretidir(denemediğim için kesin birşey söylüyemiyorum)

BaDThings

BaDThings

Üye
teşekkürler

macman

macman

Üye
emeğine sağlk

███AeroTecH███

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
Çok gereksiz fuzuli bir proğram...Bekleme ekranını görebilmek için ancak proğarama girmemiz lazım..

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
@n!wa+*R™;1668636' Alıntı:
Çok gereksiz fuzuli bir proğram...Bekleme ekranını görebilmek için ancak proğarama girmemiz lazım..
dogru bana görede öle ama bence böle bir yaklaşımda bulunmamanız gerekirdi çünkü sonuçta bir emek var paylaşım var isteyen yükler, istemeyen yüklemez.
Paylaşım için teşekkürler:oke:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
@n!wa+*R™;1668636' Alıntı:

seninle zaten açtıgın bu konuda yaptıgın yorumlar yuzunden kıllanmıştım.Mümkünse ne ben senin konularına yorum yapayım nede sen benim oldumu toprak ? daha iyisinide senden bekleriz

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
seninle zaten açtıgın bu konuda yaptıgın yorumlar yuzunden kıllanmıştım.Mümkünse ne ben senin konularına yorum yapayım nede sen benim oldumu toprak ? daha iyisinide senden bekleriz
:pro: Bak arkadaşım;Öyle ne sen benim konuma,nede ben senin konuna yorum yapmayalım diye bir şey olamaz!Eğer eleştiriden korkuyor veyahut çekiniyorsan konuda açamazsın ve yani demek istediğim eleştiri hayatımızda her şeyde vardır.Herkesin öz iradesi dahilinde konular hakkında birtakım görüşleri vardır.İyi yahut kötü..;Gücenip bozulacak bir durum yok yani arkadaşım:)
Böyle kestirip atmak yerine,uzlaşmak sencede asıl yapılması gereken hareket değil mi?..:oke: İyi Forumlar.

haltie

haltie

Üye
tesekkürler

SRCLareon

SRCLareon

Üye
güzel ama telefonu çok kasar. tskler.

passiv€ aggressiv€

Üye
teşekkürler...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
@n!wa+*R™;1732815' Alıntı:
:pro: Bak arkadaşım;Öyle ne sen benim konuma,nede ben senin konuna yorum yapmayalım diye bir şey olamaz!Eğer eleştiriden korkuyor veyahut çekiniyorsan konuda açamazsın ve yani demek istediğim eleştiri hayatımızda her şeyde vardır.Herkesin öz iradesi dahilinde konular hakkında birtakım görüşleri vardır.İyi yahut kötü..;Gücenip bozulacak bir durum yok yani arkadaşım:)
Böyle kestirip atmak yerine,uzlaşmak sencede asıl yapılması gereken hareket değil mi?..:oke: İyi Forumlar.
Bak arkadaşım kardeşim yaşındasın şansını zorlama tatsızlık çıkmasın.Senin yaptıgın eleştiri değil emeğe saygısızlık.Eleştiri ve hakaret arasında ince bir çizgi vardır sen eleştiri yapacagım diye saygısızlık ediyorsun forumda belkide sana göre bir dolu işe yaramaz program vardır.Kimse sana yorum yap demiyor.Beğenmiyorsan yorum yapmazsın olur biter.Son olarak siyaset fazla izleme birşey yönetmiyorum ki uzlaşma arayısına gireyim
biliyorsan konus ibret alsinlar bilmiyorsan sus adam sansinlar.Ben doğdugumdan beri tek tabancayım merak etme sen :ehe

syphioric

Üye
Kardeş bn yükLedim bunu ama telefonda hiç bi değişikLik oLmadı :S

ismail.altun

ismail.altun

Üye
Sınırlı kullanım ama kardeş sınırsız yapamazmıyız bu arada emegıne saglık cok guzel bı paylasım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt