Karşılaştırma Hala s60 kullanan varmı arkadaşlar ?

Sponsorlu Bağlantılar

Fifa07-player

Fifa07-player

Üye
    Konu Sahibi
Hala s60 kullanan varmı arkadaşlar ?
Herkese selamlar arkadaşlar merak ettim acaba forumda s60 kullanan kaldı mı 6600 6630 gibi herkesin elinde kocaman dokunmatik telefonlar var. varsa toplanalım bu başlık altında herkese iyi forumlar diliyorum.

dayannight

dayannight

Üye
6600 var telefon bozulduğunda yedek telefon olarak kullanıyorum sağlam telefon

Seglopsi

Seglopsi

Üye
6680 var bende duruyo ama nereye koydum bulamadım :)

AHKE

AHKE

Üye
var bende de 7610 6630

mehmettech

mehmettech

Üye
N95 var kenarda ...

Fifa07-player

Fifa07-player

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar için sağolun arkadaşlar bende çeviri yapıcam bakıcam varmı türkçe olmayan program

Taycan5

Üye
olmazmı çok var s60 kullanan ben hala samsung i8510 kullanıyorum 2009 telefonu ve hala taş gibi iphone 5s daha yeni 120fp video kaydı çıkardı ben 2009 dan beri 120fp kullanıyorum :biggrin: 2500 tl,lik tel , benimkine artık para bile vermiyorlar :alkis

• Beğen
Tepkiler: mehmettech
Fifa07-player

Fifa07-player

Üye
    Konu Sahibi
artık durgun ama eskisi gibi değil program falan paylaşmıyor kimse

Taycan5

Üye
maalesef öyle , ama gerçekten kullanan çok var fakat ben daha dün fw attım sağolsun bir üyemiz fas yazılımını türkçeye çevirip bana gönderdi ki bu romu bulmak bile mucize yani uğraşan uğraşacak olan çok var yalnız biraz külleri karıştırıp ateşi canlandırmak gerekiyor.

MaxipmaN

Üye
olmazmı çok var s60 kullanan ben hala samsung i8510 kullanıyorum 2009 telefonu ve hala taş gibi iphone 5s daha yeni 120fp video kaydı çıkardı ben 2009 dan beri 120fp kullanıyorum :biggrin: 2500 tl,lik tel , benimkine artık para bile vermiyorlar :alkis
çok güzel bir telefonmuş ilk 8mp telefon bu olsa gerek

kadikoy

kadikoy

Üye
n70 halen super çalışıyor,79 yaşında valide hanım kullanıyor resim çekmesini onda öğrendi.
yaşlılar illede tuşlu olsun diyorlar malumunuz parmaklarda hassasiyetleri gidiyor.

Taycan5

Üye
doğrudur ilk 8mp lik cep bu 2009 da ingilterede award avrupanın en iyi cep tel ödülü aldı.ama inanin parasızlıktan değil istediğim teli alabilirim fakat insanlar alışkanlıklarından çok kolay vazgeçemiyor herkesin bir göz ağrısı vardır benimkide bu. posası çıkana kadar devam:bangin:

Son düzenleme:

selami5151

Üye
bende var kullanıyorum

yolgezer74

Üye
hort:) selamun aleyküm beyler:)
bendenizde s60 değil de hala canlı olan bu konuya yazmak zorunda kaldığım bir cihaz p990i.
buna ben xs ile bir şekilde yazılım attım çünkü kasıyordu. ama meğersem p990i xs ile yazılım yemiyormıuiş:) sim okumaz oldu.
ne nette ne anklarada bu arkadaşın firmwaresini bulamadım. ücreti ne ise yapabilecek biri vcarsa çok hoşuma gider.

PALA.

PALA.

Üye
Hocam ben de yeni aldım 7610u. Fakat hatsız çalıştırmayi bir türlü bulamadım forumlarda. Var mi böyle bi program?
Bazı modellerde böyle bir durum var, sim olmadan açılmaz, kapanmış bir hat varsa onu takın açılacaktır, tabi sim şifresi yoksa açılır.

• Beğen
Tepkiler: vahhap

Retro_Adam

Üye
S60 kullanılmaz mı be ölene kadar devam :D

• Sevdim
Tepkiler: MAERKEK
denizci35

denizci35

Üye
Bende n93i var çekmecede duruyor bir kaç kez açıp bakmıştım kamerası çalışmıyor hatırlıyorum zamanında splash ile başlayan bir kamera uygulaması yüklemiştim sonra kamera çalışmaz oldu

Üst Alt