Hala cepten msn yükleyemeyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oflu250

oflu250

Üye
    Konu Sahibi
Hala cepten msn yükleyemeyenler
arkadaşlar hiç kafanız karışmasın diyelim hiçbişey bilmiyorsunuz hatta telefonu yeni aldınız diyelim ilk önce kendi GSM şebekenizin ayarlarını yapın bunu herkes yapabilir.sonra java dünyası na gir seçenekler de sonra şebeke ayarları na gir apn yazan yere internet yaz sonra telefondan tarayıcı ya gir urlyi gir diyo oraya wap.ceptemsn.com ayzın dil seçeneği çıkar türkçe seç yükle gitsin bukadar o olmazsa wap.kankamsn.com buda geçerli 1 program aynı yükleme şekli geçerli üstelik bunun sayacıda var nekadar kb kullandığınızda görünüyor 60 kb de 1 kontur atar onun içinde saatlerce bağlı kalmanız lazım ekonomik hadi kolay gelsin hala yükleyemeyen varsa takıldığı yeri bana anlatsın yardımcı olayım .

• Beğen
Tepkiler: betülmmm ve aslan_osman

betülmmm

betülmmm

Üye
kardeş benim tel m620 yapamadım açıkça anlatırsan sevinirim

oflu250

oflu250

Üye
    Konu Sahibi
Bakın öncelikle gsm şebekesinden ayarlarınızı alın telinize uygun olanları mesela ---wap samsung m620 yaz modeline uygun ayarları sana göndeririler sonrası yazıyo bunları hallet bana takıldığın yeri sor yardım ederim lütfen

betülmmm

betülmmm

Üye
kardeş ben telefona yükledim ama telefondan kullanıcı adımı ve şfremi yazıyorum amaa bağlantı hatası diyor ne yapabilirim

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Dostum ceptemsn bozulalı 2 sene oluyo yaa insaf..!!!
Cepte msn programı uzun zamandır çalışmıyo zaten,girmiyo msnye.
Onun yerine ben size daha kolayını anlataym

müşteri hizmetlerini arayarak telefonun internet ayarlarını yaptırın.Tarayıcıya girin, ordan url ye getjar.com yazın.Başına www koysanız da olur koymasanız da.
O siteye girince site sizin telefon marka ve modelinizi algılar ve ona uygun programları size sunar.Bulabileceğiniz en iyi msn programları nimbuzz ve ebuddy dir.
Orda "search" bölümü var oraya "nimbuz" yada "ebuddy" yazıp tıklayın program gelince download ı tıklayıp indirin.
Sonra güle güle kullanin.

Takıldığınız yer olursa bana msj atın ;)

enes_103

Üye
saol ardasım cok yayrlı oldun bugn yenı hat alcam ı denyım

kavsitli

kavsitli

Üye
n72 msn yuklen mıyor yardımcı olursanız sevünürümm =))

dedereis123

dedereis123

Üye
sağolun paylaşım için

Godfather

Godfather

Üye
saol canım

enes_103

Üye
arkadas ben yapmadım net ayarlarını fılan bı yardımcı olurmusn bana BuLaSMa_HaNDiKaP@hot lutfen ekle de yardım cı ol ban

oflu250

oflu250

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben telefona yükledim ama telefondan kullanıcı adımı ve şfremi yazıyorum amaa bağlantı hatası diyor ne yapabilirim

telefonun ayarlarını yükledin ,sitesinden kankamsn yi yükledin şuan geçerli olan bu sonra java dünyasına gir uygulamaya girmeden seçenekler'de APN yazan yere (en üstte) internet yaz kaydet de çık bidaha dene eğer olmazsa*#52828378# yap gelen menüde OTA type setting gir oraya GPRS bearer OTA seçili olması lazım. wap ayarlarında düzgünse yani telin internete bağlanabiliyorsa geriye tek şey kalıyo kontur 0- ise veya 1 yine bağlanmayabilir ha bide kullanıcı adı ve parola doğrumu dikkatli bi şekilde yaz yinede sorun olursa telefonu birkez kapatıp aç en az 3 kez daha dene kullanıcı adı ve parola doğru ise mutlaka girer :heyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt