Hakan Şükür, İran yolunda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Hakan Şükür, İran yolunda
Hakan Şükür, İran yolunda!
Tahran'ın yüksek tirajlı spor gazetelerinden Habere Vaztesi, manşetten verdiği haberinde, Hakan Şükür'ün PAS takımına transfer olacağını ileri sürdü. "Kral İran'a geliyor" başlığını atan gazete, Mustafa Denizli'nin isteği üzerine Hakan Şükür'ün PAS takımına gelmesi için görüşmelerin başladığını kaydetti. Gazete, "Denizli, takımdan giden Khodada Azizi'nin yerine Türkiye'de 'Kral Hakan' olarak tanınan ve dünya futbolunun da yakından tanıdığı Hakan Şükür'ü İran futboluna kazandırmaya çalışıyor. Avrupa'da milli forma ve Galatasaray formasıyla attığı gollerle tanınan Hakan Şükür, Türkiye'de de futbola adım atan her çocuğun örnek aldığı isim" ifadelerine yer verdi. Hakan Şükür'ün futbol hayatıyla ilgili geniş istatistiklere ve biyografisine yer veren gazete, PAS yönetiminin bu transferi gerçekleştirmek için kesenin ağzını açtığını belirtti. Habere Vaztesi Gazetesi, transferin gerçekleşebilmesi için Mustafa Denizli'nin ve takım yönetiminin Hakan Şükür'ü ikna etmeye çalıştığını vurguladı.
----------------------------------------------------------------------------------------
:haha: :haha: Bence boyle haber olurmu yaw. :haha: :haha:

Caine

Caine

Üye
neden iran ulke değilmi bir turk olarak turk futbolcusunun tum dunyada tanınması ve ilerlemiş yaşına ragmen boyle teklifler alması bence turk evladı olarak bana guru verir.inan bana bu galatasaraylı oluşumdan dolayı verdiğim bir cevap degil. bana sorarasanda gitmeyecek.ve futbola galatasarayda jubile yaparak veda edecek...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bencede gitmezde. ribery öle bi sölemişssinki bilip bilmeyende iran futbolunu ingiliz futbolu gibi sanacak... :)

wincih

Üye
gitsinde şu gol kabızından kurtulalm onun kaçırdıkları ile akaçaabat sebat uefaya giderdi be

the_patriot

Üye
gslilerin gözü aydın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt