Hagi için bağış kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Hagi için bağış kampanyası
F.Bahçeli taraftarlar, Kayseri'de G.Saraylılar'ın takımı karşılamaları esnasında cep telefonu çalındığı gerekçesiyle ortalığı birbirine katan Hagi'ye "yardım" etmek istiyor. F.Bahçeli taraftarlar arasında ve internet sitelerinde "Aramızda para toplayıp Hagi'ye verelim, gitsin cep telefonu alsın" deniliyor.

Sarı-lacivertli taraftarlar "Hagi çok zengin birisi olmasına rağmen cep telefonunu yerinde bulamayınca önce çılgına döndü, sonra da çok üzüldü. Biz Fenerbahçeliler olarak ona istediği cep telefonunu almaya hazırız. Eğer Hagi de kabul ederse, bağış kampanyası yapalım" diye konuşuyorlar.
---------------------------------------------------------------------
:hoho: :bravo: :hoho: :D :hoho:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bence haksızlık ediyorlar bu konuda hagiye... Haginin hırsız diye hitap etmesi yanlış tamam ama:

Sonuçta hagide çalışarak alıyor o telefonu emek harcayarak, para kazanarak alıyor... Bi kendinizi haginin yerine koyun...

Hanginiz cep telefonunuzu kaybetseniz deliye dönmezsiniz...

mayday_

Üye
van_hoijdonk senin tel şu an yoktu herhalde sende mi çaldırdın/kaybettin yoksa?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
mayday arkadasım ne alaka???

mayday_

Üye
Bi kendinizi haginin yerine koyun...

demiş ya o alaka

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Okey mesele yok.Ama Hagi'nin tepki gostermesi doğal ama boyle cok sert cıkması birz ayıp olmus..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayır telefonumu çaldırmadım.... 1 kere başıma geldi 2002 de onuda zaten geri aldım döverek... :)

cosmokramer

Üye
bu sene kapalıda önümdeki sıradan bir arkadaş hem cep telefonunu hem de cüzdanını çaldırmıştı maça girerken...
ama yine de maçı izledi, tezahürat etti....
amatör ruh böyle bir şey olsa gerek....

rago

Üye
şimdide yenilgiden sonra taraftarlar hagiye hırsız diye hitap ediyorlar.bu taraftarlar iki yüzlü,yenselerdi böyle demezlerdi esas bu galatasaraylırarın yaptığı ayıp

Tansel ERGÜL

Üye
5 milyon benden :artı:

Nicolas_Anelka

Üye
ben gidip kamaralı alayımda ayıp olmasın

the_patriot

Üye
ben cepten köntör göndersem ne olur

Nicolas_Anelka

Üye
Originally posted by iskocyali@Apr 12 2005, 09:22 PM
ben cepten köntör göndersem ne olur
[post=29875]Quoted post[/post]​

o sen yolla kardeşim kamaralı telfonu olacak kontor olmayacak ayıp olmasın... ;;) ;;) ;;) :D :D :D :oke: :oke:

the_patriot

Üye
hattı kim alacak abi

Nicolas_Anelka

Üye
o sorun degil onuda van hoıjdonk alır ben konusurum avea alırız 5 dk 1 kontor...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Bnede hafıza kartı alayım FB macının yedigi golleri sınırsız video ceker.... :):)

Caine

Caine

Üye
vehehehehehe yaw fener taraftarı ne kadarda boyle centilmen yawwwww. valla gözlerim yaşardı. siz once kendi kjafasını hic bir sey olmadan sana ortalığı birbirine kaldıran teknik direktorunuz pardon eskittiklerinizden otto baric var,hatırlarsanız löw vardı adam otelde garsonu tyokatlamıştı sırf cantası eksik sandıgı icin ne şimdi bizde kjalkıp sizin tteknik direkjtorlerinizlemi alay gecip kendimizi alcaltalım. yok baba yok feenerlilerin kontoru tlf nu hagiye gidecegine biz onu dove dove kovariz daha iyi,hem size gelin bir fukaraya 5 kuruş verin desek kılınız kıpırdamaz ama burdan sanaldan sallamak cok iyi helal olsun delikanlı fener taraftarınaaaa helallllllllllllllllllllllllllllllllllll :bravo:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Hangi fukara yardım istemiste FB etmemis.Bilip bilmeden yorum yapmayalım :nono:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...