Haftanın Fotoğrafı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

Bir Bentley Continental Supersports hayal edin. Parlak siyah. Jantları ve ön ızgarası da öyle. Öfkeli bakışlarına ev sahipliği yapan yüzünde parlayan tek şey, gözleri. “Lüks araç” kavramı ile modifiyenin orta noktada buluştuğu bu görüntü, herkesin sahip olmak isteyeceği ideal bir cabriolet sunuyor bizlere. Bazı arabalar vardır ki abartılı modifiyelerden ve parçalardan kaçınmazsanız, aracın tüm güzelliğini kaçırırsınız. Tartışmasız o arabalardan biri olan Bentley Continental Supersports Cabriolet, milimetrik çalışma ve usta işçilik sayesinde böylesine abartısız ve bir o kadar da şık bir tasarıma kavuşmuş. Ona “Haftanın Fotoğrafı” köşesini adamak boynumuzun borcu dersek yanlış olmaz!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt