Haftada 3 gün fitness yeterli mi?

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Haftada 3 gün fitness yeterli mi?
Arkadaşlar spor salonuna yazılıcam fakat fit bir vücud için haftada 3 gün yeterli olur mu? Elimden gelse hergün giderim ama işimden dolayı en fazla 3 gün gidebilirim. Bu işe yıllarını adayan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
bu işe yıllarımı adamadım ama yıllarını adayan insan bile her gün üst üste gitmiyor :D 2 günde bir dinleniyor çoğu kişi yani her gün zaten gidemezsin istesende sanırım bu spor salonunuz full zamanlı yada 3 günlük fiyatları olduğu için soruyorsun
eğer imkan varsa full zamanlı kayıt ol ki 4 - 5 gün git 2 gün yat derim çalışma düzenini sana göre ordakiler yada sen kendin aten ayarlarsın :thumbup:

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
bu işe yıllarımı adamadım ama yıllarını adayan insan bile her gün üst üste gitmiyor :D 2 günde bir dinleniyor çoğu kişi yani her gün zaten gidemezsin istesende sanırım bu spor salonunuz fu ll zamanlı yada 3 günlük fiyatları olduğu için soruyorsun
eğer imkan varsa fu ll zamanlı kayıt ol ki 4 - 5 gün git 2 gün yat derim çalışma düzenini sana göre ordakiler yada sen kendin aten ayarlarsın :thumbup:

Zaten full zamanlı kayıt olucam ama mağazacılık yaptığım için iş saatlerim uymuyor ondan en fazla 3 gün gidebilirim.

Üst Alt