Faturasız Hafta Sonu 5 GB Kampanyası

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr'den kredi kartı veya banka kartı ile paketinizi yükleyin, hafta sonu geçerli 5 GB kampanyasını kaçırmayın!
Kitle 1: 3 ay ve üzeridir yükleme yapmamış, 3 ay ve üzeri süredir Turkcelli olan abonelere herhangi bir kanaldan 10TL ve üzeri paket ya da TL yükleme yaptığından kampanyadan yararlanabilir.
Kitle 2: İçinde bulunulan aydan önceki 3 ayda Dijital Operatör ya da turkcell.com.tr den kredi kartıyla paket ya da TL yüklememiş, sonraki 2 ayın 2 sinde de yükleme yapmış aboneler Dijital operatör ya da turkcell.com.tr den kredi kartıyla paket ya da TL yükleme yaptığında kampanyadan yararlanabilir.
Turkcel veri işleme ve Turkcell Reklam izni olan aboneler faydalanabilir
 
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve Mesut Aktaş

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
170
yeumyang
yakup6203
Cevap
3
Görüntüleme
310
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
199
yeumyang
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt