Hafıza kartına virüs girdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Liso

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartına virüs girdi
Merb arkadaşlar öncelikle herkeze merb. eğer konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim..
Başlıktada belirttigim gibi hafıza kartıma virüs girdi.nerden girdi derseniz cafeden girmiş olması lazım neyse virüsün kartıma nasıl zarar verdigini açıklayayım..Öncelikle biçimlendirdim bilgisayardan sildim banamısın demiyor o yüzden biçimlendirmeyle olacak iş gibi durmuyo..virüse gelince ben biçimlendirip bilgisayara taktıgım zaman içine mesela music klasörüne müzik attım bunu telefondan göremiyorum dosya yöneticisinden klasöre tıkladıgım zaman dosya açılamıyor gibi bi yazı cıkıyor.Ama bilgisayara takmadan biçimlendirip bluetooth ile resim müzik vs bişey aldıgım zaman dosya yöneticisi ve galeriden rahat rahat kartımı kullanıyorum sorun çıkmıyor..yani kartı bilgisayara taktıgım zaman bişeyler oluyo ve dosya yoneticisi olsun diğer hiç bi şeye ulaşamıyorum klasörlere giremiyorum..mesela kartı arkadaşımın olan samsung telefona taktıgım zaman herşey gözüküyo ama kendi telefonum nokia e63 de kullanamıyorum..
kafanızın karıştıgını biliyorum böyle degişik bişey geldi başıma sorunun kartta oldugundan eminim..önerilerinizi bekliyorum şimdiden cevaplayan herkeze teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt