Hafıza kartım bloke yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buyuleyici_kiz

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartım bloke yardım
Arkadaşlar 3230 kullanıyorum hafıza kartım şifresini hatırlamıyorum. MMCSTORE dosyasınıda karıştırıken sildim o yüzden sitedeki program işe yaramıyor. Ben şimdi ne yapacağım :'(

akrepkral

akrepkral

Üye
c:/system/mmcstore dosyasının ismini mmcstore.txt diye uzantısını değiştir sonra şifreni görebilirsin

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by buyuleyici_kiz@Nov 8 2005, 11:09 PM
Arkadaşlar 3230 kullanıyorum hafıza kartım şifresini hatırlamıyorum. MMCSTORE dosyasınıda karıştırıken sildim o yüzden sitedeki program işe yaramıyor. Ben şimdi ne yapacağım :'(
[post=206682]Quoted post[/post]​
akrepkral nickli arkadaş cevap yazmış neden karşılık vermiyorsun oldumu olmadımı ona göre bizde yazalım ? veya olduysa en azından tşk eder insan ? :off:

buyuleyici_kiz

Üye
    Konu Sahibi
o dosyayı sildiğimi söyledim ama kimse oralı olmamış yazdığımı tam olarak okusaydı verdiği cevabın işime yaramadığını anlardı...

jackjack

jackjack

Üye
format.

buyuleyici_kiz

Üye
    Konu Sahibi
maalesef attırmıyo...

useless84

Üye
bende buna benzer bir sorun yasıyorum . Bende mmc store dosyası var fakat notepad de gordugum sifre yi yazdıgımda hicbir ise yaramıyor

ouSahin

ouSahin

Üye
Originally posted by buyuleyici_kiz@Nov 9 2005, 06:18 PM
maalesef attırmıyo...
[post=207228]Quoted post[/post]​
Ya bakılırsa kötü durumdasın şifreyi kırcaksın o zaman aynı şey bana da oldu 32mb hafıza kartına şuan 128mb kullanıyom yani kötü durumdasın yardım eden olur bendn bu kadar bence kır ;;)

msw

msw

Üye
Hayır bir yöntemi war...kartı 6630 a takıyorsun onda kartın şifresini direk değiştiriyorsun...soruyor ama dewam ediyorsun bişey demeden...tek yöntem bu şu an..denendi...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bunu sadece bir programla yapabilirsin

useless84

Üye
Originally posted by ChaLLenGeR@Nov 9 2005, 08:23 PM
Bunu sadece bir programla yapabilirsin
[post=207398]Quoted post[/post]​

o program ne arkadasım onu da yazsana

buyuleyici_kiz

Üye
    Konu Sahibi
6630... Bunu 2. kez duyuyorum deneyeceğim bakalım hayırlısı...

akrepkral

akrepkral

Üye
tamam bir daha tam okuruz bu arada daha sorunu halledemedinmi??

perkon

perkon

Üye
ben de öle bi sorun yaşıyorum ama benim tel 6600 bi program vardı maxicepte.biliyorum.ama şimdi o kadar aradım bulamadım eğer bulduysanız linki verirseniz sevinirim.gitti canım 256mb hafıza kart

hasisa

hasisa

Üye
<div class='quotetop'>(akrepkral &#064; Nov 9 2005, 01&#58;23 PM) [post=207112]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
c:/system/mmcstore dosyasının ismini mmcstore.txt diye uzantısını değiştir sonra şifreni görebilirsin
[/b][/quote]
c:/system/ de mmcstore diye bir dosya yok ben göremiyorum

helper007

helper007

Üye
En iyisi hiç şifreyle uğraşmayın...

Ben şifreleri aklında tutamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt