Öneri Hafıza Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartı
Arkadaşlar hafıza kartım bozuldu pc de ve telefon da hiç bir şekil de gözükmüyor. Fakat şöyle bir şey var recovery mod'a girince hepsi gözüküyor dosyalarım,fotoğraflarım, videolar vs. Acaba dosyaları kurtarmamın bi yolu veya yolları var mıdır ? yardımcı olursanız sevinirim..

tass_co1983

tass_co1983

Üye
hafıza kartını pc ye taktığında; hafıza kartını mı göremiyorsun yoksa dosyaları mı?
eğer hafıza kartını göremiyorsan ya hafıza kartını pc ye taktığın aparat bozuktur ya da dosyaların telefon hafızasındadır, sd kartta değil! o yüzden recovery mod da dosyalarını görebiliyorsun

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
post_deleted

Son düzenleme:
By_Casparov

By_Casparov

Üye
hafıza kartı içeriğine hiçbir şekilde ulaşamazsan format at sonra recovery yaparak dosyları kurtarabilirsin

exp_l0it

exp_l0it

Üye
sd kart muhtemelen raw dosya sistemine dönüşmüş, bazı linux tabanlı sistemlerde (recoveryde okuyabilmenizin nedeni bu) o dosyaları format atmadan da alabilirsiniz. ve ya formatlayıp recory de yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartını pc ye taktığında; hafıza kartını mı göremiyorsun yoksa dosyaları mı?
eğer hafıza kartını göremiyorsan ya hafıza kartını pc ye taktığın aparat bozuktur ya da dosyaların telefon hafızasındadır, sd kartta değil! o yüzden recovery mod da dosyalarını görebiliyorsun

Her türlü cihaz da ve bilgisayar da denedim olmuyor. Dosyalarım telefon da değil SD kart da PC de ve telefon da hiç bir şekil de görmüyor. dediğim gibi sadece recovery mod da gözüküyor
Arkadaşlar nasıl yapabilirim detaylı olarak anlatırsanız videolu programlar vs falan ?

tass_co1983

tass_co1983

Üye
pc de görmüyor derken; sd kartı mı göremiyorsun yoksa sd kartı görüp dosyaları mı göremiyorsun?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Her türlü cihaz da ve bilgisayar da denedim olmuyor. Dosyalarım telefon da değil SD kart da PC de ve telefon da hiç bir şekil de görmüyor. dediğim gibi sadece recovery mod da gözüküyor
Arkadaşlar nasıl yapabilirim detaylı olarak anlatırsanız videolu programlar vs falan ?
easeus data recovery wizardın full sürümünü bulup deneyin, daha kolay.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun için de Dosya yöneticisin de SD kart hiç bir şekil de görünmüyor. Aynı şekil de PC de de gözükmüyor. Sadece RECOVERY mod da gözüküyor öteki türlü erişim sağlayamıyorum.

tass_co1983

tass_co1983

Üye
Serdar bey, hafıza kartını pc ye takıp disk yöneticisini çalıştırın. Oradan dosya formatına bakıp bana haber verin.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Serdar bey, hafıza kartını pc ye takıp disk yöneticisini çalıştırın. Oradan dosya formatına bakıp bana haber verin.
Malesef gözükmüyor. Bir de hafıza kartı bozuk lütfen biçimlendirin çıkıyor telefon da iken fakat biçimlendirme de yapılmıyor

Arkadaşlar gördüğünüz gibi sadece bura da gözüküyor SD kart ve başka yerden erişim yapılmıyor. Ora da gördüğünüz gibi ANNEM,EN DEĞERLİM gibi klasörler var fotoğraflar vs var. Nasıl alabilirim kurtarabilirim bunları ? bakın tekrar yeniliyorum sadece bu attığım yerde gözüküyor. Başka hiç bir yerden erişim sağlanmıyor SD karta.
Yok mu bilen birileri ?
Arkadaşlar şimdi de kart okuyucu ile pc taktım açıldı fakat bir süre sonra otomatik olarak kapanıyor ve pc donuyor. biçimlendirme de yapamıyorum

ibrother

ibrother

Üye
Sdformatter diye program var onunla görünmeyen Sd ye format atılır fakat.bu durumda twrp telefona yükleyip recovery de iken pc ye kablo ile bağlayıp şansınızı deneyebilirsiniz. Twrp önemli ama atılmalı. Olmadı ise Sdformatter ile formatlayin ve r-studio ile silinenleri geri getirin.

Üst Alt