Hafıza kartı biçimlendirme sorunu....


msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartına geliyorum biçimlendir diyorum biçimlendirme sonucunda hiçbirşey olmuyor herşey hala duruyor .... Ben kartı komple silmek istiyorum...yardımcı olabilecek arkadaş var mı???
 
msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çözülmüştür...
 
Furkan96

Furkan96

Üye
nasil cozdun
 
mservank

mservank

Üye
3 yıllık konu
 

dice_diyar

Üye
aqaqaqaqa
 

caner1555

Üye
nasıl çözdün yha bnmde ihtiyacım war....:(
 
mcgunnies

mcgunnies

Üye
nasıl çözdün yha bnmde ihtiyacım war....:(

pc de biçimlenmeyen kartları başka (kendi telefonunuzun modelınden farklı) bir modelle biçimlendirerek bu sorunu çözebilirsiniz o arkadaşta muhtemelen öyle yapmıştır
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt