hafız olmak için kriter, eğitim düzeyi nedir?


sosyo

Üye
    Konu Sahibi
Kız arkadaşım var. Çok akıllı ama ailesi yüzünden okula gitmedi. 4 yaşından beri din eğitimi alıyor. Hafızlık düzeyin de genç yaşında öğretmenlik yapıyor. 17# yaşında. Geçen okur yazar belgesi aldı. Açıktan okuyacak. Ama devlet de hafızlık. WYapmak istiyor. Öğretmenlik değil yanlış anlaşılmasın. Sizden detaylı yada bilgisi olan var mı nereye gidecek hangi eğitim düzeyinde olması gerek lütfen. :(
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt