Hackli Oyun Kuramama Hatası Acil Yardım


speedus

Üye
    Konu Sahibi
Konunun yeri burası mı bilmiyorum ancak eğer yanlış yere açtıysamda özür dilerim mod arkadaşlardan. Sorunum şu: Telefonumun markası Samsung Galaxy Note 4. Ben telefonuma crackli oyun kuramıyorum. Örneğin candy crush saganın hileli versiyonunu indiriyorum netten. eski telefonuma kuruluyor oyun ancak note 4 te hep yüklenemedi hatası alıyorum. Bütün hileli oyun apk lerinde aynı yüklenemedi hatasını alıyorum.

Acaba note 4 ün crackli oyunlara karşı bi güvenlik önlemi mi var bu yüzden mi hileli apk yükleyemiyorum? konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.

eski telefonum note 1. ona tüm hileli apk dosyaları kurulurken note 4 te hep yüklenemedi hatası alıyorum. acil yardım lütfen... saygılar...
 
incimsi01

incimsi01

Üye
Note 4 kullanmadığım için ve android sürümünü bilmediğim için üstün körü tarif edeceğim hocam ayarlarda bir yerde uygulama doğrula/yüklemeden doğrula gibi bir seçenek olması lazım ordaki tiki kaldır tekrar dene hocam bir diğer ihtimalde android sürüm farkı vardır hocam bir kaç farklı uygulama dene hocam
 
SARIDROD

SARIDROD

Üye
lucky patcher uygulamasını bi dene ....
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt