Ha oyle, Ah Ulen Bunu Bide Duyurabilseler Adam Gibi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keano

Üye
    Konu Sahibi
 

sambadisakkarit

Üye
Sözde Ermeni Soykırımı tamamen siyaset için kullanılıyor. Bilimsel gerçekler hiç mi hiç incelenmiyor. Ama biz tüm dünyaya bu yalanı göstereceğiz.
 
DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
göstereceğiz de onlar tabiki görmek istemicekler gerçekleri, her zamanki gibi...hala akıllanmadılar pes dogrusu
 
Caine

Caine

Üye
allah akıl mantık fikir ve yanında da haysiyet versin ne diyim
 
cllgr

cllgr

Üye
işlerine nasıl geliyorsa öyle kabul ediyorlar.kendi yaptıklarından utanmayanlar başkalarına çamur atıp kendilerini unutturmak istiyorlar.bakalım nereye kadar gidecek,birgün gerçeklr nasılsa ortaya çıkacak.umarım geç olmadan işin doğrusunu öğrenir tüm dünya.şimdi ne kadar çalabalasakda nafile,çünki bu yıllara türklere çamur atmak moda.
 
jackjack

jackjack

Üye
ha şöyle yaaa bizede bu yakışırdı zaten şimdi yer yerinden oynayacak iştee.....
 
FrontmaN

FrontmaN

Üye
Zaten Batı'nın söylediği her üç kelimeden biri yalan çıkar oldu.Bknz: İsviçre-Türkiye maçı açıklamaları.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt