Güzin Ablaya Sorulan Sorular..

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güzin Ablaya Sorulan Sorular..
Güzin abla'nın internetteki sayfasına gelen birkaç yazı. yorumsuz aktarıyorum...

1)
nazikçocuk

sevgili güzin ablacığım. ben bundan bir yıl önceye kadar sağlıklı cinsel hayatı olan erkektim. Fakat bir yıl önce aynı evde oturmaya başladığım erkek arkadaşıma ilgi duymaya başladım. Ona dokunmak ve sarılıp öpmek istiyorum. Bu tarihten itibaren karşı cinse ilgi duyamıyorum. Sevgili Güzin Ablacığım acaba ben eşcinselmiyim. Lütfen bu merakımı giderirseniz sevinirim. Yada bana bir psikolog önermenizi rica ediyorum. Sizi seviyorum Güzin Abla. Kendinize iyi bakın öpüyorum.

2)
BADANACI

sevgili ablacıgım benim problemim hakkında bir bilgin olurmu bilmem aslında bunu bir doktora sormam lazım ama cok utanıyorum ve soramıyorum benım cinsel organım cok büyük (23cm) ve kız arkadaşlarım bundan cok korkuyor ilişkiye girmek istemiyorlar ve bu yüzden sadece hayat kadınlarıyla birlikte oluyorum acaba bir kac santim kestirip yerine diktirebilirmiyim lütfen yardımcı olun çok kötü durumdatım ellerinizden öpüyorum

3)

ilker

Güzin abla halamın kızı bani sevdiğini söyledi ve işi baya ilerletti,ne yapabilirim...

4)

çılgın

güzin ablacım ben 19 yaşında genç bir kızım hayatımda 2 erkek var birisi 23 diğeri 28 yaşında ikisindende de vazgeçemiyorum kiminle olsam hep diğerini özlüyorum bana mantıklısı 28 yaşındaki arkadaşım geliyor.23 yaşındaki arkdaşımla 2 yıllık bir birlikteliğim var 28 yaşındaki arkdaşımla 1 yıllık arkdaşlığımız var ve onunlan birlikteyken daha mutluyum....... bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz? hangisiylen devam edeyin ben.....!!!!

5)
shumi

merhaba abla..ben istanbuldan sesleniyorum..benim sorunum kız arkadasimin bana sureklı kel demesi..ona kırıldıgımı belli etmemeye calısıyorum ama artık demeliyim die dusunuyorum... dersem acaba kırılırmı.. abla ıkı arada bi derede kaldım..lutfen bi akıl ver bana ben kızla evlenmeyı istıyorum

pasa

pasa

Üye
çatlak bunlar yaw :D

cllgr

cllgr

Üye
Originally posted by pasa@Sep 29 2005, 01:14 PM
çatlak bunlar yaw :D
[post=180461]Quoted post[/post]​
bencede çatlak ya adamlara bak güzin abla olan ne yapsın bunlara.

lastsmileegs

Üye
artık rahatsız isnsanlar çoğaldı ama bunlar rahatsızda değil çatlak valla :)

lossalive

Üye
Birde cevapları olsaydıda kopsaydık :kop:

muraoyak

Üye
Originally posted by PaMeTniK@Sep 29 2005, 01:26 PM
Birde cevapları olsaydıda kopsaydık :kop:
[post=180470]Quoted post[/post]​

:kop:

tofy

Üye
Originally posted by muraoyak+Sep 29 2005, 01:29 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(muraoyak &#064; Sep 29 2005, 01:29 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-PaMeTniK@Sep 29 2005, 01:26 PM
Birde cevapları olsaydıda kopsaydık  :kop:
[post=180470]Quoted post[/post]​

:kop:
[post=180473]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:haha: :haha:

slayer

Üye
:kop: :kop:
badanacı

jason

Üye
ne çatlağı be hepsi sapık manyak :angry: :alsana: :eksi: :kirbac: :sist: :nono: :off: :off: :ban: :bak: :supriz: :vur2:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
:haha: :haha: :haha:
Medyamatik manyağı bunlar :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

superfenerli

Üye
millet bozmuş kafayı alayı manyak be bunların güzin abla naapsın eşcinselsen,münasip tarafın büyükse... :off: :gun: :no: :supriz:

Erencivelek

Üye
Allahım neler yaratıyosun?

cepix

cepix

Üye
Allah Güzin Hanıma Sabır versin Demedi Demeyin Güzin abla yakında kendini bakırköy hast bulur :D

Caine

Caine

Üye
nasıl insanlar oldukları nicklerinden belli ediyor işte :DD sapık veya manyak değil kafadan kontaklar yaw :lol2:

climax

Üye
BADANACI

sevgili ablacıgım benim problemim hakkında bir bilgin olurmu bilmem aslında bunu bir doktora sormam lazım ama cok utanıyorum ve soramıyorum benım cinsel organım cok büyük (23cm) ve kız arkadaşlarım bundan cok korkuyor ilişkiye girmek istemiyorlar ve bu yüzden sadece hayat kadınlarıyla birlikte oluyorum acaba bir kac santim kestirip yerine diktirebilirmiyim lütfen yardımcı olun çok kötü durumdatım ellerinizden öpüyorum
bu ne abi yaaaa :P şaka gibi :haha:

emreakcali

emreakcali

Üye
ne badanaciymis ya zenci felandir bence o badanaci

onanat26

onanat26

Üye
Nazik çocuk , badanacı :kop:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by emreakcali@Oct 6 2005, 08:41 PM
ne badanaciymis ya zenci felandir bence o badanaci
[post=185856]Quoted post[/post]​
:kop: bencede

superfenerli

Üye
evlendirelim nazik çocukla badanacıyı.hem nazik çocuk korkmaz badanacıdan :P :D

fcinar53

Üye
bunlar ne manyak ne çatlak bunlar aslında kendini normal hisseden ve onun için bunları rahatlıkla gaezeteye göderebilen pisikomanyaklar yada en önemlisi yazacak haber bulamayıp orasından burasından bunları uyduran yazarların.hepiniz rastlamışsınızdır aynı resimle değişik gazetelerde değişik tarihlerde farklı farklı haberleri saygılar