Güzel cildin 10 sırrı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güzel cildin 10 sırrı!

Bast yöntemlerle sağlıklı yüzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Yapacağınız şeyler çok kolay ve size zaman kaybettirmeyecek yöntemler. Demenizi tavsiye ediyoruz.

1. Cilt tipinizi öğrenin Öncelikle, bir uzman yardımıyla cilt tipinizi öğrenin. Sonra da buna uygun bakım ürünleri seçin.
2. Bol su için Günde en az beş-altı bardak su için. Su, sağlınız kadar güzelliğiniz için de çok önemlidir. Cildin nem kaybını karşılar, erken yaşlanmasını engeller.
3. Peeling yapın Genellikle her cilt tipinde görülen siyah nokta ve sivilceler, baş edilmesi zor cilt problemleridir. Haftada bir gün peeling ile ölü deriyi yok ederek cildinizin nefes almasını sağlayabilir, sivilce ve aknelerden kurtulabilirsiniz. Ciddi bir cilt probleminiz varsa hemen doktora başvurun, sorunu kendi başınıza çözmeye çalışmayın.
4. Cilt temizliğine özen gösterin Asla makyajlı uyumayın, cildinizi temizledikten sonra mutlaka tonik kullanın. Güzel cildin ilk kuralı temizliktir.
5. Stresten uzak durun Uykusuzluk ve stres, cildin baş düşmanlarıdır. Gün içinde stresli ortamlardan uzak durmaya çalışın.
6. Sağlıklı beslenin Vücuda vitamin, antioksidan, mineral sağlayan taze meyve ve sebzeler cildinizi besler.
7. Cildinizi nemlendirin Cildiniz kuruysa sık sık nemlendirin. Unutmayın, kuru ciltler daha çabuk yaşlanır.
8. Düzenli egzersiz yapın Egzersiz, cildin kan dolaşımını hızlandırır ve sağlıklı görünmesini, parlamasını sağlar.
9. Güneşten korunun Cilt için en büyük tehlike, yaşlanmasına neden olan UVA ışınlarıdır. Yazın dışarı çıkmadan önce mutlaka koruyucu krem sürün. Kışın da kremleri yanınızda bulundurun.
10. Sigara ve içki içmeyin Alkol ve sigaranın cilde vereceği zarar, hiçbir şeyle kıyaslanmayacak kadar büyüktür. Sadece sigara içilen ortamda bulunmak bile cilde çok zarar verir. Alkol ise cildin nefes almasını
zorlaştırır

• Beğen
Tepkiler: huri$

Berlin Boleyn

sigara içiyorum ya benim cilt düzelmez:ehe

--------------- Ekleme ---------------

bu arda gül suyu cilt için çok yararlı ciltin yumuşak olması için sabah akşam pamukla cildinize sürerseniz farkı görüceksiniz.

(saf gülsüyu olması şart içinde alkol olmamalı)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
teşekkür ederim bilgiler için

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

huri$

huri$

Üye
ben hepsini yapiyorum duzenli egzersiz hariç ee benim ya$larimda olan herkesin yapmasi laziiim
te$ekkurler enes

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

qirL1903

qirL1903

Üye
way Enes saol :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Way tuğçe rica ederim :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt