Guti Real Madrid'e ateş püskürdü!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Braveheart™

Braveheart™

Üye
    Konu Sahibi
Guti Real Madrid'e ateş püskürdü!
Beşiktaş'ın bomba transferi Guti, katıldığı bir radyo programında eski ekibi Real Madrid'e sitem etti.

Beşiktaş'a transferinden beri Real Madrid hakkında konuşmaktan kaçınan tecrübeli yıldız nihayet sessizliğini bozdu. Onda Madrid Radyosu'na konuşan Guti, "Her şey çok çabuk oldu bitti. Raul de ben de daha iyi bir uğurlamayı hak ediyorduk" dedi.

"İnsan, yıllarca emek verdiği bir yerde uğurlanmasının da daha özel olmasını ister ama sezon bitiminde her şey normal seyrinde ilerledi. Çok açık ki Raul'ün de benim de daha fazlasına ihtiyacımız vardı. Her şey çok hızlı oldu" sözleriyle Real Madrid'in kendisini ve Raul'ü uğurlama şekline sitem eden Guti, her şeye rağmen her zaman Real Madridli olacağını söyledi.

MOURINHO'YLA GÖRÜŞMEDİM
Real Madrid'in yeni transferlerinden Sergio Canales'i çok beğendiğini, gerek oyunu gerek fiziğiyle kendisine çok benzediğini belirten Guti, Real Madrid'den ayrılmadan önce yeni teknik direktör Mourinho ile görüştüğü iddialarına açıklık getirdi:

"Mourinho'yla konuşmamı gerektirecek bir durum yoktu. Onunla hiçbir görüşme yapmadım, çünkü kulüp gitmek istediğimi biliyordu. Kalmak istemediğim bir ekipte böyle bir şey için zaman harcamak gülünç olurdu"

BEŞİKTAŞ'TA MUTLUYUM
Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve siyah beyazlı ekiple yeni başarılara imza atmak istediğini vurgulayan Guti, İstanbul'u ve yeni hayatını söyle anlattı:

"Her dört saatte bir ezan sesi dinliyorsun. Trafik tam bir keşmekeş, sokaklar aynı keza. Evden dışarı çıkamazsın. Benim için çok büyük bir değişiklik ama bana burada iyi davranıyorlar."

haltie

haltie

Üye
daha ne yapıcaklar guti tamam abartma :D

woltcaptain

woltcaptain

Üye
gerçekten çok abartıyo gelmiş beşiktaşa hala daha iyi uğurlanabilirdim bu yaşta hiç bi takım sana bu parayı vermezdi mutlu olup futboluna baksana

haltie

haltie

Üye
Guti ankaragücünede ateş püskürmüş bugün:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...