güsel bir soru


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
İdamlık bir mahkum varmış,cezasını onaylaması için son kez hakimin önüne çıkartmışlar.hakim adama sorar son isteğin varmı evladım.mahkum son bir şans daha istiyorum hakim bey der.hakim bunun üzerine mahkumu yanına alarak onu bir salona götürür.salonun iki çıkış kapısı var her kapının önünde de birer gardiyan varmış.sonra hakim ona burdan nasıl kurtulabileceğini anlatır; derki bu kapılardan biri kurtuluş kapısı diğeri ise ölüm kapısıdır.Bu kapıların önünde duran gardiyanlardan bir tanesi sadece doğru söyler diğeride sadece yalan söyler.ama hangisi doğru hangisi yalan belli değil.sen burda gardiyanlardan herhangi birine sadece BİR SORU sorma hakkın var kurtuluş kapısın bulmak için.mahkum nasıl bir soru sormalı ki kurtuluş kapısını bulsun...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt